• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros myros hikaye:) seslere bakarmısınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tyros myros hikaye:) seslere bakarmısınız.

bu alet sinti tyros ritimbax yamahanın sintileride var..

Alet synth olduğu için synth cihaz ile karşılaştıracağım: Bu tonların daha iyilerini 1200 liralık Roland Juno Di'den alıyorum ben

Arkadaşım peki bu cihazları türkyede bulamazmıyız. Bulsak nerelerde buluruz yani incelemek istesek ulaşamazmıyız biyerlerden

arkadaşlar ben tyros alınca bana yükleniyorsunuz tyros kullanıcısı olarak görüşlerimi belirtmek isterim tabiki arranger klavye ile shnty tartışılamaz aralarında çok fark vardır mesela ben ne kadar tyros umdan memnun kalsamda triton studio ya ihtiyaç duyuyorumki trinity ve ensoniq olmasına ragmen studio ihtiyacı duyuyorum neden? tyros ta legato yok :p ama ritimler çooook süper hatta süper ötesi

yapmayın allah aşkına, siz ya canlı tyros dinlemediniz yada müzikten anlamıyorsunuz? tyrosun seslerinin üstüne ses tanımam! ha ritim konusunda pek tyros beni sarmadı ama sesleri on numara tyrosun..

arkadaşım kusura bakma bu cıhaz belki guzel olabılır ona bısey demıyorum
ama bu sesler amator klavyelerde de var
Tyros ile bu cıhazı kıyasa koymam :)
Tyros olsun Audya 5 olsun hepsının ayrı yeri var
yakından bır dınle derim ;) iyi çalışmalar

arkadaş tyros diye diye yaşlanacak :)

yorum yapan arkadaşlara katılıyorum aynen

bu aleti ben çoçuguma oyuncak olarak bıle vermem kaldıkı tyrosla kıyaslıyorsun sen tyrosu resimde gördün galiba

sen herhalde kullanmadın , bende kullanmadım ama içimden geçen yorumu yazarsam şunlar çıkıyor .tyros myros hikaye demişsin ;yalnız sen geride kalmışsın tyros hikayesini romana çevirdi bile....saygılar.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...