• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros2 demo kutahya semah hınzır pasa

Cevap: Tyros2 demo kutahya semah hınzır pasa

ellerine saglik burhan abi yine guzel calismalar.beni hic sen pesine takma en iyisi ben surune surune geliyom yetismem mumkun degil.:)

sabah sabah işyerinde dinliyorum çok iyi geldi Burhan abi ellerine sağlık

Ben de bugün geç vakitlere kadar sürecek işlerime başlarken bu demoları dinliyorum. Akşam eve varınca bir de kulaklıkla dinleyeceğim, daha bir tadına vara vara. Özellikle "Kütahya'nın Pınarları" için teşekkürler. Bu vesileyle kaynak kişi Hisarlı Ahmet'i de rahmetle analım.
Not: Mesajı yazdığım sıralarda demo daha bitmemişti. PC'min çıkışları çok iyi değil ama en sonda bir kabak kemane bitirişi var, ya da kabak kemaneye çok çok uyan bir ses, süperdi, elinize sağlık Burhan38

Moderatör tarafında düzenlendi:

abim semah için sağol,varol.çaldığın parça adı :sazda sözde ben bir insan insan olmaya geldim.hınzır paşa daha farklı.ama olsun.önemli olan bunu çalman ellerine sağlıkk

Sağol abi yarın indircem bütün demoları telefondan internete giriyorum vodafone dan (mondafone:)) 10cgb geçince bana interneti yasakladı sınırsız internet olan hattımı kapattılar hehehe burhan abi elimde 2tane reno var sana satıyım hehehe roland e66 yamaha a300trv2 750tl 2si sana özel indirim sahibi şilede restorantta program yapıyo hehehe
heheh sagol ben bi bardak cay aliyim ali sana hayirli satislar baska kapiya allah versin hadi heheh usde para v erim renolar sende kalsin heeheh

ellerine saglik burhan abi yine guzel calismalar.beni hic sen pesine takma en iyisi ben surune surune geliyom yetismem mumkun degil.:)
valla murat oyle deme azim ve calisma sen benide gecersin ben yapamam dedginin anda zaten kaybediyorsun ben yaparim de bak cok farklar yaratcaksin inan guzel yorum icin tskler

Ben de bugün geç vakitlere kadar sürecek işlerime başlarken bu demoları dinliyorum. Akşam eve varınca bir de kulaklıkla dinleyeceğim, daha bir tadına vara vara. Özellikle "Kütahya'nın Pınarları" için teşekkürler. Bu vesileyle kaynak kişi Hisarlı Ahmet'i de rahmetle analım.
Not: Mesajı yazdığım sıralarda demo daha bitmemişti. PC'min çıkışları çok iyi değil ama en sonda bir kabak kemane bitirişi var, ya da kabak kemaneye çok çok uyan bir ses, süperdi, elinize sağlık Burhan38
guzel yorumlarin icin sagol usdat aslinda kabak kemaneyi bende cok seviyorum ama yore ve turkuye gore secmek daga mantikli geliyor ama soz size soyle bol kabak kemaneli bi parca yapalim hatta parcayida siz secin hediyemiz olsun

abim semah için sağol,varol.çaldığın parça adı :sazda sözde ben bir insan insan olmaya geldim.hınzır paşa daha farklı.ama olsun.önemli olan bunu çalman ellerine sağlıkk
haaa sagol yasar ozaman yanlis parca caldik desene yaslilik ya ozamana or parcada ana kuble 7x8 olmasi lazim sonra hizlaniyorduk neyse bidakine insallah iyice dinleyip yapmak lazim

haaa sagol yasar ozaman yanlis parca caldik desene yaslilik ya ozamana or parcada ana kuble 7x8 olmasi lazim sonra hizlaniyorduk neyse bidakine insallah iyice dinleyip yapmak lazim

bende de oluyor bu abi bazen,kafa dalıyor.hatta bu hınzır paşa melodisini 2 türlü çalıyolar,müzük aynı ama,sözleri farklı olarak..tekrar eline sağlıkk.

abi birazdan vericem hınzır paşayı siteye,sende bakarsın..gerçi şelpe çalamıyom kulaklıkla,kablo elime takılıyor..bıktım yaw kulaklıktan.kulağım pişti

bende de oluyor bu abi bazen,kafa dalıyor.hatta bu hınzır paşa melodisini 2 türlü çalıyolar,müzük aynı ama,sözleri farklı olarak..tekrar eline sağlıkk.
dogru ya kafa bazen su kaciriyor heral heheh hayirlisi bidakine dikkatli dinleyip calmak lazim buda bi ders olsun bize hhehe