• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros2 ritim demo halay

Cevap: tyros2 ritim demo halay

güzel olmuş burhan abi eline yüreğine sağlık.

herşey tane tane ne kadar güzel.. yamahnın bı yonunu seviyorum saund....

eyvallah umit evet yamaha ayri bir dunya bende elimden geleni yapmaya calisiyorum tskler bu guzel yorumun icin laz landa slmlar

sen benden ne kötülük gördünde face den felan silmişsin..ama ben yinede insanlığımı yapam.ritim güzel olmuş..eline sağlıkkk

frden slmlar ya yasar asla kotuluk gormedim de her insanin olabilecegi gibi benimde bazi yanlis dusunup hata yapma hakkim vardir nihayetinde bende insanim demmeki ben yanilmisim facede bazi yorumlarda bana elesdiri yapdigini zannettim oyuzden de yazmadim daha acigi kirildim ama suan sen yazincada demmeki hatali oldugumu anladim yanlis anlama olayina kizma bi ara sende beni yanlis anlamisdin ayrica yorum icin tskler

yorumlar icin tskler arkadaslar sagolun

2tane manevi abim var yaşar ve burhan abi aman ha gözünüzü seviyim.trakya müzikte ilkbaşta sizler gelıyosunuz galiba

eyvallah ali sende benim icin ayri bir degersin manevi gayserili sin ama su var bizim kokenimizde tokatli gazovasi varmis tokatin ordan gelmis asil soyumuz ama baya olmus 150 yil olmus dur