• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros4 1 gb Emo usb için tıklayınız...

alpersakalar

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Tyros 4 için yapılmış olan Emo setin tüm çalışmaları hazır olduğu halde Yamaha firmasına yeterli usb talebi olmadığı için yayınlanmamaktadır. Tyros 4 gibi muhteşem bir klavyeye yapılmış olan bu seti dinlemedim ama önceki setlere baktığımız zaman müzik piyasasında devrim olacağı düşüncesindeyim. Setin yayınlanmasını istiyorsanız ve tyrosla ilgili herhangi bir öneriniz varsa bunu mail aracılığıyla taner_karal@gmx.yamaha.com adresine mail olarak atmanız yeterli olacaktır. Yollayacağınız maillerle piyasadaki müzik kalitesine yön vermeniz dileğiyle. Alper Sakalar (opera ve müzik teorisi sanatçısı)

Cevap: Tyros4 1 gb Emo usb için tıklayınız...

baskı şart...

faydası olabilecek bir konu kolay gelsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

evet bu konunun üstüne gidilmesi gerekli yanlız artık yakıında tyros devri kapanacak yeni çıkacak olan YAMAHA ZEUS için bu usb nin uyarlanması için bişeyler yapılsın.

Tyros 4 için yapılmış olan Emo setin tüm çalışmaları hazır olduğu halde Yamaha firmasına yeterli usb talebi olmadığı için yayınlanmamaktadır. Tyros 4 gibi muhteşem bir klavyeye yapılmış olan bu seti dinlemedim ama önceki setlere baktığımız zaman müzik piyasasında devrim olacağı düşüncesindeyim. Setin yayınlanmasını istiyorsanız ve tyrosla ilgili herhangi bir öneriniz varsa bunu mail aracılığıyla taner_karal@gmx.yamaha.com adresine mail olarak atmanız yeterli olacaktır. Yollayacağınız maillerle piyasadaki müzik kalitesine yön vermeniz dileğiyle. Alper Sakalar (opera ve müzik teorisi sanatçısı)

Bu buyuklukteki bir calisma nasil bir icerige sahip olur diye dusunuyorum. Galiba tum versiyonlar icin yazilmis ayni tonda loop ritmler olmali, eger daha fazla drum sample icerecekse su an kullandigim, salim arkadasdan aldigim kutuphane zaten fazlasi ile ses iceriyor ve sesler yeterli tatminkarlikda. Kaldiki 1 gb sadece samplelerden olusacaksa ozelliklede benim gibi adamlara bu kadar fazla farkli secenek sunmayacaksin yoksa neyle yazayim hangi darbuka tonu hangi davul hangi bass derken su an oldugu gibi oynatmaya az kaldi durumlari yasanir :D ama yinede DAHA FAZLA SEEEEEES DAHA FAZLA SEEEES diyorum :D

tyros 4 kullananların mağduriyeti acilen giderilmesi gerekir.hatta bu set piyasa sunulursa eminimki bi çok kişi tyros 4 e dönüş yapar.yamaha çok hata yapıyor

Cikmaz Arkadaslar malesef, usb kilidi sorunu cozulse zaten kimsenin baski yapmasina gerek yok kendisi satisa sunar kesinlikle...
Yamahanin Bizzat satmasi gerekiyordu ki sattiginda satin alanin Tyrosunun seri numarasinda sadece calisacagindan guvenlik sorun olmuyacakti zati olsada Emo yu etkilemeyecekti ;)
Ama artik cok gec...

bugün param olsun, bomboş bile alırım tyros4'ü :D

bugün param olsun, bomboş bile alırım tyros4'ü :D

Cidden Guzel cihaz ,zaten haddinden fazla nevale mevcut emoda olmayiversin :)
ben T3 len bile ayriliyom dunyadan arada :D