• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros4 1 gb Emo usb için tıklayınız...

Cevap: Tyros4 1 gb Emo usb için tıklayınız...

keşke böyle birşey olsa.yamaha hakettiği yere gelse özellikle tyros 4 gibi bir alete yazık olmasın.herkes kullansın.

Bence Yamaha sirketini aradan çikaralim ve seti satīn almak isteyen arkadaslar biraraya gelelim . Ki emonun seti mîndar olmasîn.( bizim aletlerde tabii)

bunlar boş sözler arkadaşlar iş ciddiye varınca kimseler kalmıyoo ortada yok bir olalım birlik olalım yamahaya sahip çıkalım ortada kalmayalım falan filan bunları geçmişte çok yasadık salım kardeşim çok iyi bilir küçük bir çalışma yaptı yamahaya ama değeri kat kat büyük meblası küçücüktü ama onun için bile pazarlık eden yamaha kullanan arkadaşlar tanıdım işte o yüzden bizden hiç bir şey olmaz maleseff.
saygılar...

Tyros 4 için yapılmış olan Emo setin tüm çalışmaları hazır olduğu halde Yamaha firmasına yeterli usb talebi olmadığı için...

Bunun nedeni bence açık. Kaç yıl oldu? Bu zaman zarfına kadarT4 sahipleri ordan burdan set/sample/sound vs adeta dilendi. Korgdan wavelerden şurdan burdan aylarca konvertle uğraştı kaliteli veya kalitesiz herkes kendince bir set oluşturdu. Geç de olsa en azından T4 usb set için önceden bir tarih verilseydi... Fakat bu da belirsizdi.

Bana kaç T4 sahibi aleti ilk aldığı aylarda çalmaktan ziyade set oluşturmak için arayışa girmekten convertlerle uğraşmaktan çalamadı bile diye sorma gereği duymuyorum. Neyse daha fazla başınızı ağrıtmayım. Selam ile...

yeni set tyros 5 için bekletildi hazır durumda, bu arada t5 den sonrada bi ara alet gelcek bilgi sağlam yerden :)

Tyros 4 icin yamaha sirketine baski yapma konusunda sanirim hemfikiriz . Peki Emo denilen arkadasimiz demo yapip bizlere sunamiyormu . Bence herkes önce bi dinlemeli . Belki bunlari dinleyip tyros 4 ü alacak bir cok arkadas var.Sanirim bu konulara en güzel cevabi EMO arkadasimiz verebilir.

EMONUN KALİTESİ ORTADA SİTEDE ve KENDİ SİTESİNDE YETERİNCE DEMOLAR VAR.YİNEDE USB HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İSTERSEN ZATEN YAPACAĞI USB A2000 ve PA 3X E YAPMIŞ OLDUĞU USB DİR.SADECE TAYROS 4 DE BAZI PARAMETRELER DEĞİŞEBİLİR BİR KAÇ EKLEME YAPILIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM GERİSİ AYNI OLABİLİR.TABİ ARALARINDAKİ SAUND FARKINI BİLEMEM AMA RİTİM ve SESLER AÇISINDAN BU ŞEKİLDE FİKİR EDİNEBİLİRİSİNİZ.

yayinlasinlar artik seti.

buraxxx hayir yamaha tyros devri kapanmiycak sen birde tyros 5 dinle ben yeni aldim harika bir alet turk set eksikligi var set yok diyede tyros devri kapanmaz tyros korg morgu 10 katladi

bugün param olsun, bomboş bile alırım tyros4'ü :D
Salim Kardes, bir bana Tyros 4 den uzak dur dedi nedenini tam anlamadim, cok temiz Tyros 4 SIYAH £1300 ( STERLIN ) Ne dersiniz? Korg pa4x le mukayese de ne dersiniz ? tesekkurler.