• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

.: tyros4 feroo set 2011:.

naim akbaş

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.naimakbas.com
Enst.
YAMAHA TYROS 4
merhaba arkadaşlar,yoğun istek üzerine bu zamana kadar tyros3 ve 4 için yapmış olduğumuz tüm çalışmaları bu sette paylaşıma sunuyorum.

2010 yılından beri set üzerinde çalışmalarını sürdüren grup çalışma arkadaşım ferhat ibiş'e(feroo)ve emeği geçenlere şahsım ve forum üyeleri adına teşekkürü bir borç bilirim.

bu setin diğer bir özelliği de 8 adet türk percussion ve drumkitleri özel olarak dizildiği için daha önce paylaşıma sunduğumuz t3 feroo setde içinde dahil olmak üzere ayrıca A1000,or700 v1,v2,v2plus için yazılmış tüm style paketlerini t4 saundunda çalıştırabiliyor olmasıdır.bu sette ki bu özellikleri tyros3 içinde zamanında yapmış bulunmaktayız.t3 için aynı seti paylaşımımızda çok yakında ayrıca olacaktır.
eğer bu set tabanını bozmazsanız bu setle ilgili regist,song book,pad,ve style paketlerini bu konu içinde ayrıca yakında yayınlayacağım
güle güle kullanın

NAİM AKBAŞ VE FERHAT İBİŞ... SAYGILAR...

SET BU LİNKTE:

Not:set adında yanlışlıkla türkçe karekter kullanılmıştır s harfi yerine ş kullanılmış,seti indirip yüklemeye çalıştığınızda görmeye bilir ,düzeltip öyle deneyin.tyros kullananlar aklınızda olsun tyroslar türkçe karekterde yazılmış dosya isimlerini alet tanımaz,mp3 de dahil...

bu dosyada setin uvi dosyasıdır linkte seti eksik yüklemişiz bu dosyayı indirdiğiniz setin içine atın rahatlıkla çalışacaktır.KUSURA BAKMAYIN HATA BİZDE.
EK LİNK:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: .: tyros4 feroo set 2011:.

işte paylaşımın kralı.Bu set tyros 3 ve t4 kullananlar için çok faydalı olacak.Bu seti yapandanda dağıtandanda Allah razı olsun olsun.

frden slmlar evet paylasmak tabi ki guzel ama paylasan ve emek veren arkadaslarin haklarini ve emeklerini unutmamak lazim allah razi olsun kullananlarada hayirli olsun frden slmlar

Teşekkürler Naim abi nevale isteyenlere ilaç olacaktır bu paylaşım.

çok güzel bir paylaşım tyros3 için yapacağınız paylaşımı merakla bekliyorum emeğinize sağlık

arkadaslar seti yükleyen oldumu biz yükleyemedik yükleyemiyoruz kafayı yyedik burda düzeltiyoruz türkçe karakteri ama yine açılmıyor sette bir sorun mu var yada bizmi yükleyemiyoruz lütfen yardım

yamaha kullanan arkadaşlar için iyi bi paylaşım teşekkürler

YENI LINK

alintidir

bu seti okutabilen varmı arkadaşlar ben beceremedım dosya adınıda degıştırıyorum olmuyo üstadım sebebi nedir yeni birlink atabilirmisiniz çok teşekür ederim ilgi ve alakanız için

kardesim sanirim bu set tyros 4 icin bende tyros 3 de denedim amma acmadi ,gormedi sanirim naim hocam yakinda tyros 3 un setinide paylasacak bekliyoruz.