• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

.: tyros4 feroo set 2011:.

Cevap: .: tyros4 feroo set 2011:.

yardımcı olmak isterim tabi en iyi set kendi yaptıgın settir bendeki sette thm ritimleri var normal vahde 2-4 oriental filan var slow lar sahne işimi götürüyo ama hepsi birbirinden güzel benim hoşuma gidiyor

Seti indirip yükleyemeyen arkadaşlar haklılar. hata bizden kaynaklanıyor,kusura bakmayın.
bir arkadaşıma seti linklemesini istemiştim aceleyle uvi dosyasını almamış içine.şimdi o eksik dosyayı veriyorum.bu linkten indirdiğiniz dosyayı pc de set dosyasının içine atıp öyle yükleyin mutlaka set çalışacaktır.güle güle kullanın.
t3 setinide haftaya yayınlayacağım:)

tesekkurler naim abi tyros 3 un setini haftaya derken umarim pazartesidir sabir kalmadida :) calismanizda basarilar...

seti indirip yükleyemeyen arkadaşlar haklılar. Hata bizden kaynaklanıyor,kusura bakmayın.
Bir arkadaşıma seti linklemesini istemiştim aceleyle uvi dosyasını almamış içine.şimdi o eksik dosyayı veriyorum.bu linkten indirdiğiniz dosyayı pc de set dosyasının içine atıp öyle yükleyin mutlaka set çalışacaktır.güle güle kullanın.
T3 setinide haftaya yayınlayacağım:)

üstat dediğin gibi yaptım newlibrary dosyasınıda ındırdım ama olmadı

naim bey seti bana gönderin ben arkadaşların rahatlıkla indirebileceği şekilde upload edebilirim

sevgili naim abi tyros3 feroo seti hala beklemedeyiz. haberin olsun diye bir hatirlatma yapayim dedim...

naim abi tyros 3 fero set hazır değilmi hala bekliyoruz abi gözümüz yollarda kaldı

kaldırılmış kardeş tekrar yayınlarmısınız tek linkte allah razı olsun sizden

Nain bey uvi dosyasını yeni bir link verirmisiniz verdinizlik bozukmuş teşekkürler...

çok teşeküürler paylaşım için.