• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

.: tyros4 feroo set 2011:.

Cevap: .: tyros4 feroo set 2011:.

inşallah abi ama t 4 setleri vardı benımkı okumuştu zipli dosyayı indirdikten sonra dizine çıkartıyoruz ya klasör ismini değiştirip klasor içinde bi klasör daha var onun ısmınıde degıştırıp denemek lazım bugun farkettım

ben onuda degistirmistim ama olmadi eger sen yapabilirsen haberimiz olsun..

işteyim şuan akşam deniycem abi inşallah olur gerce bedava olan bütün setler hep aynı sayılır belli başlı setler var piyasada abi bide bişey sorcam ya euro pack ne oluyo ayrıbı özellikmi yoksa t3 lerın hepsınde varmı

tşkler hocam eline emeğine sağlık ben fl studio da denedim güzel ritimler .. :cool:

Ekli dosyalar

• tyros 4ritim fl studio halay.mp3
    503.9 KB · Görülen: 406

:) güzelmiş

tşkler hocam amatörce uğraşıyoruz...

Ekli dosyalar

• tyros 4 fl studio demo.mp3
    443.9 KB · Görülen: 386

işteyim şuan akşam deniycem abi inşallah olur gerce bedava olan bütün setler hep aynı sayılır belli başlı setler var piyasada abi bide bişey sorcam ya euro pack ne oluyo ayrıbı özellikmi yoksa t3 lerın hepsınde varmı

euro pack bildigim kadariyla tyros 2 den 4 e kadar yaninda extra dan verilen

usb stick
2x512 hafiza karti
bazi programlar

bunlarin toplamina europack diyolar

anladım abi sağolasın fero seti denedim klasor adlarını degıştırıp olmadı gene ya hayırlısı abi nabalım bırı işe yarar bişey paylaşırsa yararlancaz paylaşmazsa beklicez el kol bağlı yamahadan başka alete kanım kaynamıyo ama işte bu sorun kafamda koca bi soru işareti yaratıyo çok güsel çok hoş hersey dort dortluk fakat boşşş nebilim nabsakya bi pa 800 olsaydı yergök set indir indir kullan neden yamahada aynı degıl neden kımse bıseyler paylaşmıyo mevzu paraysa parada verelim ama birileri çıksın alın arkadaş bunlar demolar setı isteyen varsa satayım desın alalım kullanalım yok satmıyosa Allah rızası için paylaşsın

abicim hayırlı geceler Allaha emanet ol.

Naim akbas hocamiz paylasacak yakin zamanda insaallah sabir....

valla ben hoby olarak basladim yavas yavas takiliyorum alirken en iyisi olsun diye arastirdim yamaha cikti hep karsima sonra yamaha aldim. arkadas tas gibi alet yaklasik 1.5 senedir kullaniyorum bir sorunum olmadi bir sorun varsa oda set olmamasi onun icin pa800 alayim dedim sonra baktim her yerde sikayet (kotulemek gibi olmasin) yok ram yanmis yok boxdan cizirti geliyo yok efendim amet set memet set hepsi ayniymis gibi onun icin hala yamaha duruyo ha amma su var ben calismiyorum kendi kendime takiliyorum eger sen profosyenel muzisyen sen o ayri tabii arastirman lazim set olayini yoetube de felan set demolari var satiyorlar ben calismadigim icin hic ugrasmadim set icin sagolsun ustadlar set paylasiyorlar onlarla kendi capimda takiliyorum.birde su varki eger isi bilirsen setsiz kalmazsin bazilari converte ediyolar bircok seyleri kullaniyorlar bunun gibi mesela. neyse sonunu getiremedim artik kolay gelsin iyi geceler.

abi bende yaklaşık 10 yıldır çalıyorum klavye profösyönelim demiyim değilim çünkü düğünlere kına gecelerine canlı müziklere falan çıkıyorum pro olsam rıtım set falanda yazardım :)
yamaha tabiki çok güzel alet abi yamahaya alışan adam başka alete kulağı ısınmaz ses kalitesi olsun ritimleri olsun çok deli alet yamaha vaz geçecegımden degılde iste küçük bi sitem korgu kötülemek için söylemiyorum ama korg rıtımlerı bana cok sert gelıyo ama aletin piyasa değeri düşmüyo üzerine bi çok insan çalışıyo set sıkıntısı yok kesinlikle o yönü çok güzel bizim eksi yanımızda şu 1 set yok 2 aleti 10 000 tl ye alırsın 3 gün sonra götür satmaya 5000 tl naz yapa yapa verırler bu yönüde kötü ama korgu bugun al kaça paraysa aradan bır sene gecsın 500 tl düşüğüne satarsın neyse abi hayırlısı bakalım ya fırsat bulup doktor salime gidemedim ben gecen hafta gıtcektım yokmuş bakalım bu hafta gıdeyım dıyom adam akıllı bı set yukletım loop pad ıvır zıvır ne gerekıyo ayarlasın alete bı doluyken bakalım belkı bu karamsarlığımız gecer hayırlı gunler abı grsrz.