• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Umut Açıkgöz'ü Zirveye Taşıyan Video "Sevda Yüklü Kervanlar"

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 26
  • Görülen : 6K

omunal

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND E70 & KORG PA800 256 MB V2
Cevap: Umut Açıkgöz'ü Zirveye Taşıyan Video "Sevda Yüklü Kervanlar"

Hakikaten manyak klip olmuş. Makinayı yakacak :)

Zirve! derken, Umut Açıkgöz hangi zirveye çıkmış da bizim haberimiz yok?!?
Şahsen ben Amza,Spiros Kottis gibi büyük üstadlar varken Umut Açıkgöz'ün zirve denilen yere ulaşabildiğini sanmıyorum.Amza ve Spiros Üstadların videolarını açın izleyin adamlar ne kadar yumuşak çalıyorlar ve hakimler çaldıkları her makama her notaya..Bir de Umutu açıp izleyin sanki adam tuşe sağlamlık kontrolörü...!Tamam herkesin bi tarzı vardır eyvallah ama bu kadar da abartmaya gerek yok AT biner gibi müzik icra edilmez!Bi videosunda bayan vokal ile roman okuyorlar bi meyan geçiyo ki zannedersin eski atari salonlarında snow bros diye bi oyun vardı onun müzikleri çalıyor..
Uçmaya gerek yok yavaş yavaş ama temiz anlaşılır bir uslup ile yapılsın müzik zira o "zirve" dediğiniz yerden tepetaklak aşağıya inmek var işin ucunda

Bu benim tarzım ve ister kabul eder ister etmezsiniz tıklanma rekoru kıran bir insan ki Beyaz Show ve TRT de Kadir Çöpdemir'in programlarına çıktı..Ben çalmasını takdir ediyorum..Sizin verdiğiniz Spiros kottis,Amza Tairov isimleri yabancı arkadaşım.Ben Türk ulusundan bir vatandaşı övdüm diğerleri beni ilgilendirmez...Saygılarımla

Bu benim tarzım ve ister kabul eder ister etmezsiniz tıklanma rekoru kıran bir insan ki Beyaz Show ve TRT de Kadir Çöpdemir'in programlarına çıktı..Ben çalmasını takdir ediyorum..Sizin verdiğiniz Spiros kottis,Amza Tairov isimleri yabancı arkadaşım.Ben Türk ulusundan bir vatandaşı övdüm diğerleri beni ilgilendirmez...Saygılarımla

Kimse sizin tarzınızı kabul etmiyoruz diye bi yorum yazmadı dikkat edersen..Tıklanma rekoru ve Tv programlarına çıkma sizin için bi ölçü ise ajdar denen mahluk da zirvede şu an..!Milliyetçilik yapılacak bi konu da değil ayrıca müzik evrenseldir..Spirosla amza ecnebi olabilir ama Sezar'ın hakkı da Sezar'a yani..Hasret de Türk ulusundan bi vatandaşımız onu övelim üstelik umutu her türlü yer yani..Neyse herkesin fikri kendine ama ben umuta iyi diyemem kötü çünkü müzik değil show icra ediyor bu kadar basit

Tarz meselesi İlker bey.Benim sevdiğimi siz sevmek zorunda değilsiniz elbette.Türk müziğinin her çeşidini icra eden başta bu sitedeki herkes olmak üzere tüm insanlara sonsuz saygım var benim.Evrensellik olayına gelince işte ona katılamam..Biz millet olarak evrenselliği kabul edeceğiz peki diğer milletler millet olarak neden benim Türk müziğimi evrensel olarak kabul etmiyor neden biz toplum olarak eurovision yarışmasına kendi kültürümüze ait müzik ile katılır iken ingilizce sözler ile sunum yapıyoruz .Lütfen dikkatinizi çekerim eurovision yarışmalarında musikimiz bizim ama dil bizim değil..Ben başkalarına ayak uydururum ama başkaları bana ayak uydurmaz ise işte orada geri adım atarım...Burada siyaset yapmıyorum lütfen yanlış anlaşılmasın ama artık bir takım şeylerde dokunuyor.Türkçe sözlerle başarı elde edemiyoruz ingilizce sözler ile katılalım dediğimiz bu yarışmalarda başka milletler evrensellik kuralını bozuyor bence...Neyse benim fikrim benim düşüncem benim sizede başkasına da saygım var.Yorumlarınız için teşekkür ederim.Polemik olmasın isterim.Kalınız sağlıcakla...

Tarz meselesi İlker bey.Benim sevdiğimi siz sevmek zorunda değilsiniz elbette.Türk müziğinin her çeşidini icra eden başta bu sitedeki herkes olmak üzere tüm insanlara sonsuz saygım var benim.Evrensellik olayına gelince işte ona katılamam..Biz millet olarak evrenselliği kabul edeceğiz peki diğer milletler millet olarak neden benim Türk müziğimi evrensel olarak kabul etmiyor neden biz toplum olarak eurovision yarışmasına kendi kültürümüze ait müzik ile katılır iken ingilizce sözler ile sunum yapıyoruz .Lütfen dikkatinizi çekerim eurovision yarışmalarında musikimiz bizim ama dil bizim değil..Ben başkalarına ayak uydururum ama başkaları bana ayak uydurmaz ise işte orada geri adım atarım...Burada siyaset yapmıyorum lütfen yanlış anlaşılmasın ama artık bir takım şeylerde dokunuyor.Türkçe sözlerle başarı elde edemiyoruz ingilizce sözler ile katılalım dediğimiz bu yarışmalarda başka milletler evrensellik kuralını bozuyor bence...Neyse benim fikrim benim düşüncem benim sizede başkasına da saygım var.Yorumlarınız için teşekkür ederim.Polemik olmasın isterim.Kalınız sağlıcakla...

Estağfurullah polemik haline getirecek kadar çiğ bi insan değilim hamd olsun..Tabi ki saygı duymak gerekir herkese, her fikre..Eurovision konusunda hakkınız var bende aynı dertten muzdaribim aslında hatalı biziz yaptığımız müziği ecnebi dillerine çevirerek kimseye beğendirme derdimiz olmamalı biz müziğimiz yapıp sunmalıyız beğenen beğenir beğenmeyen oy vermez bu kadar basit..Biz duruşumuzu bozmazsak elbet bir gün onlarda kabul edecek ve olduğumuz gibi oy verecekler bize..Bilmukabele sizde kalın sağlıcakla

katılmamak elde değil.

orgcu klavyeci ayrı bi şey müzisyen olmak ayrı bişey ... Bu adam ancak ÇALGICI olur :)

Müzisyen diyenin Aklına şaşarım ... Eğer bu adama müzisyen diyebiliyosanız komple siteyi kapatın sizde müziği bırakın ;)

Hayatınızda evden ve düğünlerden başka bi yerde çalmamışsınız 3-5 tane parçayı zar zor çalıyonuz bu avel de Tuşlara biraz iştahlı basıyo diye müzisyen sanıyonuz ...

Boş beleş bi konu .. Sırf uyuz olduğum için yazdım ... Biranelere Doru bigün gidin bi bira için ;) bakın ne müzisyenler var ...

Adam makine ya Youtubede ki yorumlarda tam makara :)