• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Umut Açıkgöz'ü Zirveye Taşıyan Video "Sevda Yüklü Kervanlar"

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 26
  • Görülen : 6K
Cevap: Umut Açıkgöz'ü Zirveye Taşıyan Video "Sevda Yüklü Kervanlar"

orgcu klavyeci ayrı bi şey müzisyen olmak ayrı bişey ... Bu adam ancak ÇALGICI olur :)

Müzisyen diyenin Aklına şaşarım ... Eğer bu adama müzisyen diyebiliyosanız komple siteyi kapatın sizde müziği bırakın ;)

Hayatınızda evden ve düğünlerden başka bi yerde çalmamışsınız 3-5 tane parçayı zar zor çalıyonuz bu avel de Tuşlara biraz iştahlı basıyo diye müzisyen sanıyonuz ...

Boş beleş bi konu .. Sırf uyuz olduğum için yazdım ... Biranelere Doru bigün gidin bi bira için ;) bakın ne müzisyenler var ...

Benim aklıma şaşma sen suskun arkadaş zevkime saygı duyacaksan duyarsın duymayacaksanda aklıma ŞAŞAMAZSIN..Hakaret kabul ederim bu yazdığını..

Bu arkadaşa çok sıcak duygular besleyemiyorum ama el becerisi olduğu bir gerçek.

Herkes bu şekil çalamaz...

Birde üyelerimizden yorum usluplarına biraz daha dikkat etmelerini rica ediyorum aynı fikirde olmasakta hepimiz burada arkadaşız, bunu unutmayalım lütfen...

Bu arkadaşa çok sıcak duygular besleyemiyorum ama el becerisi olduğu bir gerçek.

Herkes bu şekil çalamaz...

Birde üyelerimizden yorum usluplarına biraz daha dikkat etmelerini rica ediyorum aynı fikirde olmasakta hepimiz burada arkadaşız, bunu unutmayalım lütfen...

Sevgili moderatörüm :D sizin yorumunuzu yazdığınız anlarda bende bu adamın 2 yeni videosunu koymuştum :D ...Gerçekten el becerisi bana göre çok ama çok iyi.Şımarık hareketlerine bende katılmıyorum ama artık şımarıklık mı yoksa kendini tamamen çalmaya veren birisi mi onu çözemedim...Adanalı keman ustası bir öğretmen arkadaşım vardı kulakları çınlasın kendisi keman çalarken ağzı gözü eğilirdi ..Takılırdım kendisine bir gün dayanamayıp sordum bu ağız hareketlerini, mimiklerini ...Bana "Ömer'im kendimi veriyorum aletle bütünleşiyorum öyle yapmazsam sen benden bu eseri farklı dinlersin " cevabını vermişti..Uslup konusunda da yetkili bir ağızdan bu uyarıyı yapmanıza ayrıyetten çok teşekkür ederim.Saygı ve sevgiler...

Valla kim ne derse desin umut gercek bir fenomen...adam ulusal kanallara bile cikti..ister begenin ister begenmeyin adam in calişinda baska bi şey var... ben şimdiye kadar o klavye ile kanun show görmedim..amza tairovu umut acikgozle ayni gormek umudu çekememektir bence ..amzanin beni iki eliyle klavye ile bir butun oldugu bi videossunu izlemedim..

Arkadaşlar adamın sizce hoş olmayan hareketler sergilemesi tamamen işine odaklanması manasını taşır. Adamın hareketleri kimseyi bağlamaz mühim olan icrahatı dır. Bu kişiyi pek de umursamamak olmaz. Hak haktır. Bu şekilde çalmak gerçekten de büyük meziyet ister. Arif Sağ üstadımız da bağlama çalarken gözlerini kapatır, başını sallar, yerinde duramaz, lakin başarıları herkes çe malum. Bu tarzı da kimse beğenmek veya bir başkasıyla kıyaslamak zorunda değildir. Mühim olan bu işten feyiz, başarıyı kabullenmek, alınacak her tür dersi almak, eleştirilere açık olmak, eleştiri yaparken de kimseyi kırmamak, incitmemek ve erişemediği ciğer hesabı mundar dememektir. Sizlerden ricam yorumlarınızda biraz daha ölçülü, sevecen, saygılı, duygulu müzik erbabına yakışır tarzda olaylara yaklaşımlar sağlamanız ve bu tarz da davranmanızdır. Saygılarımla,

ya eğer siz bu adama müzisyen diyosanız ... BU SİTEYİ KAPATIN ... Benide banlayın ;)

Yazık.. başkada bişey demiyom ...

bu umut açıkgöz müdür nedir bu adam böyle çalmaya devam ederse hiç bi cacık olmaz ondan hiç begenmiyorum sahsen kendi görüşüm :D

ya eğer siz bu adama müzisyen diyosanız ... BU SİTEYİ KAPATIN ... Benide banlayın ;)

Ciğer ve mındar meselesi :D :D :D :D

Herkezin zevki, tarzı farklıdır. Siz bu arkadaşın çalış şeklini, tarzını veya yaptığı müzikleri sevmiyorsunuz diye herkez de sizin gibi sevmeyecek diye bir kayide yok. Boş yere polemik yaratmaya çalışıp ortalığı bulandırmaya da lüzum yok beğenmiyorsanız dinlemezsiniz olur biter.
Sizin bu yaptığınız da müzisyenliğe sığmaz. Her mesleğin olduğu gibi müzisyenliğin de bir meslek ahlakı vardır. Siz belki ondan daha da iyi olabilirsiniz, ama bu size başkalarını aşağılama hakkını vermez.
Siteyi de beğenmiyorsanız girmezsiniz olur biter. Kimse sizi zorla siteye girmeye zorlamıyor. "Beni banlayın, beni banlayın" diye tahriklerde bulunmayınız.
Sizi ilk ve son kez uyarıyorum. Aynı şekilde devam ederseniz bu tarz mesajlarınız silinecektir. Bilginiz olsun!!

Burda Kimseyi Zorla Tutmuyoruz gidene Kapı Herzaman Açıktır