• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Umut Açıkgöz'ü Zirveye Taşıyan Video "Sevda Yüklü Kervanlar"

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 26
  • Görülen : 6K
Cevap: Umut Açıkgöz'ü Zirveye Taşıyan Video "Sevda Yüklü Kervanlar"

ya eğer siz bu adama müzisyen diyosanız ... BU SİTEYİ KAPATIN ... Benide banlayın ;)

Yazık.. başkada bişey demiyom ...

sizin müzisyen dediğiniz şahısların bir videosunu izleyelim o zaman bakalım umut açıkgöz gibi çalabilecekmi,bu adamın tarzı bu duygusu bu,bu şekilde çalmakta herkesin haddi hesabı değil,bir dene bakalım bu şekilde çalabiliyormusun veya çalan kaç kişi var,iyi veya kötü umutun çoğu videolarını izledim bence gayet duyguda veriyor,izlerken kendine hayran bırakıyor,iş hataya kaldıysa hepimizin hatası var kendiside biliyor hatalı çaldığını,
herkes herkesin çaldığından istediği duyguyu tam alamazki,
adam 10 parmak çalıyo artı akor,hatasız kul varmı siz hatasız pürürzsüz kaç tane parça çalabiliyorsunuz,herkesin hatası olabilir,
bu şekilde yorum yapmanızda hiç hoş değil
konuya yaptığınız yorum sizce mantıklımı,
siteyi kapatın beni banlayın v.s gibi cümleler size hiç yakışmıyor,herşey sebeb kılınıpta site kapatılıp üye banlanılırsa bu çok iyiymiş ya

bu aralar millet hep siteye sitemkar ve tuhaf mesajlar yazıyo,kimse yanlış anlamasın işine gelen girer işine gelmeyen çekip gider,

bende bu umut arkadaşın orgu çalarken yaptığı hareketleri şeklini şemalini eleştiren insanlara tuhaf oluyorum,bırakın herkes istediği gibi çalsın,bu kıskançlık bence,

müzisyen kendisinden daha iyi müzisyen varsa takdir etmeli,kıskançlık yerine daha çok çalışıp hedefine ve takdir ettiği kişilerin sınıfına kendini sokmalıdır,genel olarak konuşuyorum umutu kıskanıp atıp tutan insanlar var,malzeme ortada video ortada
şimdi diyecekler böyle çalacağıma çalmayım ondan iyi (bahanesi olacak) zaten çalamazsınki

Ben umut açıkgöz ü takdir ediyorum. sonuçta klavyenin hakkını vererek eseri yapmış. burası er meydanı herkesin emeğine saygımız vardır. eğer daha iyiyim diyen varsa tabiki o arkadaşımızın eserini dinleyip görmek isteriz.saygılarımla

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bunlarda Canlı performans ve sıfır hata nerdeyse :))))

Bu adamlarda çalarken kafalarını gözlerini oynatıyor abes bir şekilde ama bizlere BATMIYOR ...

Heralde o kafa sallamaların eğilmelerin bükülmelerin hakkını sanatlarıyla fazlasıyla verdikleri için ;)

Bunun üstünde Tartışmaya gerek yok heralde . anlayana ;)

ben begenmıyom caliş tarzını daha duygu ve sağlam calan bi dunya adam var tr de bu ne motor gibi caliyo onemli olan akiş his ve duydudur bena gore

Bunlarda Canlı performans ve sıfır hata nerdeyse :))))

Bu adamlarda çalarken kafalarını gözlerini oynatıyor abes bir şekilde ama bizlere BATMIYOR ...

Heralde o kafa sallamaların eğilmelerin bükülmelerin hakkını sanatlarıyla fazlasıyla verdikleri için ;)

Bunun üstünde Tartışmaya gerek yok heralde . anlayana ;)
işte başımıza ne geliosa sap ile samanıkarıştırmaktan gelio.. amza tairov bir sürü ülkede ulusal kanallara çıkmış gerçekten başarılı bir müzisyen, bir ekol. lakin amzayı hiç şarkı söylerken gördünümü? hayır çünkü amza solocu. akor basarken gördünümü hayır çünk amza orkestrasyon çalışıyor ritim akor falan kullanmıyor klavyede. şimdi kimi kimle kıyasladığımıza bir bakalım: amza ritim açmıyor akor basmıyor şarkı söylemiyor. umut ritim açıyor, akor basıyor, on parmak çalıyor, ve şarkı okuyor. ve öz türk evladı yani kardeşimiz.. sen hala elin adamına bakarak bu adam müzisyen değil diyorsan. ozaman hiç birimiz amza gibi çalamıyoruz. ee ozaman bizde müzisyen değiliz, her akşam bizi dinlemeye gelenler ya insan değil yada hepsi aptal müzikten anlamıyor. öylemi? bu yorumlar gerçekten hem kırıcı hemde resmen kıskançlık belirtileri. kusura bakmayında o beğenmediğiniz adamı tvye çıktığı zaman milyonlarca insan beğeniyle dinliyor ve izliyor. bu yorumlar çok gereksiz. önce takdir etmeyi öğrenelim.. anlayana;)

işte başımıza ne geliosa sap ile samanıkarıştırmaktan gelio.. amza tairov bir sürü ülkede ulusal kanallara çıkmış gerçekten başarılı bir müzisyen, bir ekol. lakin amzayı hiç şarkı söylerken gördünümü? hayır çünkü amza solocu. akor basarken gördünümü hayır çünk amza orkestrasyon çalışıyor ritim akor falan kullanmıyor klavyede. şimdi kimi kimle kıyasladığımıza bir bakalım: amza ritim açmıyor akor basmıyor şarkı söylemiyor. umut ritim açıyor, akor basıyor, on parmak çalıyor, ve şarkı okuyor. ve öz türk evladı yani kardeşimiz.. sen hala elin adamına bakarak bu adam müzisyen değil diyorsan. ozaman hiç birimiz amza gibi çalamıyoruz. ee ozaman bizde müzisyen değiliz, her akşam bizi dinlemeye gelenler ya insan değil yada hepsi aptal müzikten anlamıyor. öylemi? bu yorumlar gerçekten hem kırıcı hemde resmen kıskançlık belirtileri. kusura bakmayında o beğenmediğiniz adamı tvye çıktığı zaman milyonlarca insan beğeniyle dinliyor ve izliyor. bu yorumlar çok gereksiz. önce takdir etmeyi öğrenelim.. anlayana;)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=gpxmt4EbUUk]amza tairov testing korg pa x2 pro - YouTube[/ame]
Vural usta iyi dedin hoş dedin de yukarıdaki videoyu bi izle istersen bakalım bu bass sololarını akumpanyaları atabilecek kaç kişi var Türkiye 'de??Hepimiz öz Türk evladıyız ve bu konunun Türklük ile hiç alakası yok umut Türk diye kötüye iyi demem ben..umutun çaldığını buradaki hemen her iyi müzisyen çalar onun yaptığı sadece tuşlara çok sert vurmak ve capoeira dansı!!Umutun çaldığı ve söylediği her videoyu aç ve gözlerini kapayarak dinle bence duygu namına hiçbirşey yok..!Kıskanmak konusuna gelince polemiğe girdiğiniz kişileri bilemem de benim bu dünyada kıskanacağım (müzik konusunda) son kişi umuttur sanırım..
Cevabım polemik yaratmak amacıyla değil sadece sürüp giden bir yanlışa dur demek için yazılmıştır.Saygılar