• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Üstad olmak... (Genç ressamın dersi)

• Konbuyu başlatan Ruhi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

Ruhi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
YAMAHA OR700 TR V2 - YAMAHA DSR 200

Sevgili dostlar, rahmetli Uğur Mumcu' nun bir sözü vardı: Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz.
Bununla ilgili güzel bir sunu. Özellikle sitemizle ve bizlerle ilgili olduğu için önemli.

abilerin gülü valla şimdi senden söz ediyorduk yunus abimle
diyorduk sitemizin abisi ruhi abi di,ye tamda konuyu açmışsın abim valla seni seviyoruz biz hemde çok bunu bil çok harika bir konu bence kendi fikrim sevgi ile kal abim herdaim...

ruhi abi paylaşım için teşekkürler...ama açamadım ben dosyayı .!kesin gene çok manidar birşeydir... bak merak ettim şimdi.!?

ruhi abi paylaşım için teşekkürler...ama açamadım ben dosyayı .!kesin gene çok manidar birşeydir... bak merak ettim şimdi.!?

Ben teşekkür ederim sevgili dostum. Bu bir Microsoft power point sunusu.
Dosyayı indiremedin mi yoksa indirip açamadın mı? Çünkü ben denedim ve link' de bir sorun yok. Eğer sende PP programı yoksa belki ondan açamamışsındır. Bir kez daha dene açamazsan bana bir e-posta adresi gönder ve o adresten sana göndereyim. Sevgiyle kal.

abilerin gülü valla şimdi senden söz ediyorduk yunus abimle
diyorduk sitemizin abisi ruhi abi di,ye tamda konuyu açmışsın abim valla seni seviyoruz biz hemde çok bunu bil çok harika bir konu bence kendi fikrim sevgi ile kal abim herdaim...

Öncelikle çok teşekkür ederim sevgili dostum. O sizlerin inceliği ve insanlığı. Sevgiyle kal.