• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

V2 plus- BU 2-4 RİTMİ DİNLEMELİSİNİZ

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
a2000 v2 plus'ta yazdığım ve şimdiye kadar yazmış olduğum ritimlerin arasında en çok hoşuma giden ritmi sizlerle paylaşıyorum...

Eleştrileri yapmanızı istiyorum..eksik yönlerimi göreyim ritim yazmadaki..Bass lara çok yüklendim farkındayım ,

iyi dinlemeler değerli üstadlar...

aynı ritmin ataklarına insan sesleri ve basını biraz kıstığım verisyonun demosu..

YENi DEMO

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: V2 plus- BU 2-4 RİTMİ DİNLEMELİSİNİZ

La gökhan e40 gibi olmamış e40la daha iyi gidiyo şaka şaka eline sağlık

eyw. abim...eleştiri bekliyorum senden :)

Valla gökhan ritim şıkır şıkır geliyo tesisatta canlı dinlemek gerekiyo bitane baba yaylılarla bi demo yapta dinleyelim

al sana salim yaylı :D

Bu crosslara ne JBL dayanır ne Tromba :) Çok fazla sert olmuş diyecem ama sen bu tarz seviyosun Gökhan

Gene kolonları yiyecem emir kardeşim :D göbeği patlatmayı bırak ateş alacak kolonları :D:D

korgun tonlarıda sert onlar niye yakmıyor tizleri filan

Valla bu yaylı guzel ben arabesk yapıyorum oynak parçalar nadiren bugün başıma bişey geldı hiç sorma 14 dklık potpori yaptm pa500de orga kaydettim hafıza kartına atamıyorum cihaza format atmayı bile dùşündüm kartı orga tak çıkar tak çıkar sonra kartta tırnak kadar bîşey gördüm meğerki kart korumalıymış :):):)

İkinci demoda basları kıstığın halde bile baslar çok fazla :) gümbür gümbür güzel ama bu şekilde tesisata bağlarsan Allah korusun :) Ayrıca ritim de güzel olmuş...

hocam bence kotu olmuş boşu boşuna kimsenin vaktini çalma bence ritimlerde balans olayı da yok tencere tabak gibi geliyor bu arada tebrik ederim ritim yazdığım halde burda paylaşmaya çekiniyorum kötü bi eleştiri alırım diye