• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

V2-plus güncelleme (Halk Arap)

Dr.Salim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
çalışmalar devam ediyor :)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=BijvFVe2Yyc]V2Plus Eylül güncelleme (Halk-Arap) - YouTube[/ame]

Cevap: V2-plus güncelleme (Halk Arap)

sankı darbuka tonları incelmıs gıbı geldı bana guzel olmus emegı gecenlerın elıne saglık

yaaa su v2 plus a sample atılsa ne guzel olcak bılıyormusunuz yemın olsun tadından yenmez alet

sankı darbuka tonları incelmıs gıbı geldı bana guzel olmus emegı gecenlerın elıne saglık

muhtemelen yanlış gelmiş :) standart V2plus kiti. Başkent, 2/4 modern1, körfez2/4, sugargorgel vs.. ritimlerin yapıldığı kitle yapıldı ve pb değeri ile oynanmadı

salım hocam ben darbukalrını ıncelttım pıtch bendle daha guzel oldu bence ornek yakar gecerım rıtmını darbularını ıncelttım bıtch bendle daha tatlı oldu benım gorusum

salım hocsm bırde soyle sıkır sıkr bır oryantel yazarmısınız v2 plus kıtıyle cok super olacak alette kı oryantaller pek hosuma gıtmıyor bı sorum olcak bu rıtımlerı bılgısayarlamı yazıyosunuz tesekkurler

güncelleme ritimleri org üzerinde yazılıyor. Sadece çip ritimlerini pc ile yazıyoruz.

bu vıdeoda calan elektrro baglamayı da ots olarak koyabıulırmısınız salım ustad

abicim elektro bğalamada bi numara yok orgun üstündeki elektro 1 işte... dğeişen bişi yok orgun kendi sesleri. O yüzden OTS' e de koyabilirsin.