• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

v2-Plus İstek Yapacakların Dikkatine

Halita1000

Moderatör
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Tyros 2 XXL
Merhaba Arkadaşlar,

v2 Plus için istek yapacak kullanıcılarımız sadece İstek Panelinden istek yapabileceklerdir.Diğer platformlardan yapılacak istekler dikkate alınmayacaktır.Sisteme sadece mp3 örneği yüklenebilmektedir.Ayrıca isteği isteğen kullanıcı mail adresi belirttiği taktirde isteği yapıldığında kullanıcıya isteğinin hangi güncellemede yer alacağı maili ulaşmaktadır.

Önemli Not: Her kullanıcı her ay 1 istekte bulunabilir. 1.İstekten sonrakileri sistem elemektedir.

Bilgilerinize.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: v2-Plus İstek Yapacakların Dikkatine

teşekkürler güzel bir duyuru

Evet istek yapacak arkadaşların işini baya kolaylaştırcak

Arkadaşlar sistemdeki sorun düzeltilmiştir. Bilgilerinize

v2 plus site yöneticisi kardeşime öncelikle bu denli zaman ve emek harcatan bir site ile bizlere bilgi ve destek sağlamak için çaba göstermesinden dolayı teşekür ediyorum..

istek panelinden istek isteme kolaylığından önce bu sitenin yıllık masrafına ve ek masraflarına destek olmayı düşünüyorum. 3,5 yıl yerel bir sitenin kurucusu ve webmaster liğini yapmış biri olarak birşeyleri sunmanın dışında birilerininde duyarlı olup bana destek olmasını bekledim fakat olmadı.

bende en azından bu konuda sizlere destek olmak isterim..

saygılar...

Duyarlılığınız için çok teşekkür ederim.Bende bu iş ile uğraştığım için kendi serverlarım üzerinden çalışmaktayım. Tekrar ilginize alakanıza ve desteğinize teşekkür ederim.