• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

v2 plus kitine ahde vefa

volkanorg

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
a2000 v2 plus emo usb psr s950
sevgili arkadaşlar bu yazacaklarım ne kimseyi karalamak ne kişiliklere saldırıdır sadece naçizane kendi düşüncelerimi formda paylaşmak istedim ,şimdi yamahanın a1000 le başlayan ( or 700 v1 v2 v2plus) ve son halka a 2000 v2 plus olan biz orta kullanıcılar (bunun içine tayrosu katmıyorum :) yıllarca ekmeğini yediğimiz orgu yapan şahıs yani türkleştiren kullanımını kolaylaştıran insan AHMET CAN BAŞAR ve fuat lar salimler batuhlar orhanlar doğdu lar yani emek verenler hiç birini şahsen tanımam ve form harici görmedim benim naçizane fikrim neden v2 plus destek sitesi kapandı facebook v2 plusta kimse yok hadi diyelim bu iş maddiyatla oluyor yav allah aşkına ben şahsım adına düğünü olana paramız yok hayır işi deyince bedava bile gidiyorum ki birçok piyanist arkadaşım aynını yapıyodur çünki müzisyenler yufka yürekli insanlardır yani bunca emek verilen v2 plus kitine ayda 1 kerede olsa salim bey fuat bey batuh bey orhan bey bir yada 2 ritim yazıp yollayamazlarmı elbette yapılan çok şey var v2 plus için sadece güncel kalması için v2 plusa verilen emek için or 700 dede a 2000 dede v2 plus kitini taktırdım ve kullanıyorum ve üstatlardan ahde fefa bekliyorum saygılar................

Cevap: v2 plus kitine ahde vefa

Aynen katılıyorum.Başka bir şey demiyorum.

Çok doğru bakınız roland bk 5 nasıl ilerliyor...

ahhh korgda böyle yapsa tüm firmalar yapsa ne güzel ama yok be abi :D

dedimya nacizane kendi fikrim ama herşey para değil inanın emekleri geçen her kese saygılar

yakında kurtuluyorum yamahadan :)

ararsın sonra yamahayı :D benden söylemesi ....

bir zamanlar bi v2plus vardı her ay güncellemesi olan vay beee......

ustadım or700 den yenilen ekmek yenildi daha ekmek cıkmaz dusuncesi ile herkez elini ayagını cekti or700 den zaten yapılacak ritimde kalmadı ne yapsalarda or700 bundan sonra yerinde sayar

tamam ama or 700 den sonra a2000 ede v2 plus çipi takıldı onun için böyle bi konu açtım çip aynı çip.......