• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

V2Plus'çılar bu konuyu takip etsin

Cevap: V2Plus'çılar bu konuyu takip etsin

ritm yazma videosu hazırlamıstı salım hoca.yanlız kamera pek iyi değildi bazı yerlerı kacırıyoruz.gercekten güzel bi kamerayla yapılırsa bende fıyatıyla almaya hazırım.güncellemeler ise tek kelımeyle harıka.hele o arabesk damar ritmi yokmu?bitiriyor beni....emegıne saglık.damarcıyız abi ne yapalım.or700 v2 plus ın en guzel özelliği her şeyi çalabilmemiz.emeklerinize forum dostlarına sonsuz teşekkürler

Ya üstadım zahmet olacak amma eğer elinizde varsa -ki sizde yok yok maaşAllah, buraya bir 6/4 lük azeri ritmi ekler misiniz?
6/4 lük ağır azeri parçalar için aletteki 6/8 likler olmuyor.
Örneğin:
Iğdır'ın al alması
Ay balam,
Yemeğe bal alması

gibi Türkülere cuk diye oturacaktır. Ve ilaç gibi olacak.

Varsa da, yoksa da canınız sağolsun, Allah sizden razı olsun...

salim üstad sen olmasan yamaha kullanan arkadaşların saysı bu kadar olurmuydu bilinmez.. iyiki varsın

Salim kardeşim benimde bir ritim isteğim olacak.Ümit Besen'in eski kasetlerindeki SLow ritm (Acc ları bol wah gitarlı) ritmi yazabilirmisin rica etsem.Ots lerinde taverna piyanolarla birlikte..Eğer o eski soundu yakalayabilirsen inanki benim gibi taverna hastalarının çok işine yarayacak.Ayrıca danslarda da başka ritm kullanmaz kimse bence..Bekliorum
Saygılar İlker

eline sağlık

V2plusta efekt olarak neler hopla zıpla gıbı mesela

Güncellemeler aksadığı için yaızlan ritimler burada tek tek yayınlanacaktır. Yeni bir ritim yaızldığında konu güncellenerek yeni ritim konuya eklenecektir.

(hiç olmazsa aylarca ya da günlerce sayının tamamlanması beklenmez)

*)VahdeY
->Sıradaki ritim 3-4Arabesk

Salim hocam v2 destek sayfasında ritim istek bölümüne gökhan Türkmen den büyük insan şarkısını yüklemiştim ama güncellemeleri takip ediyorum hala çıkmadı eğer elinizde varsa rica edecem bu şarkının ritmi bu orga çok yakışacak teşekkürler.

[ame="http://www.dailymotion.com/video/x872v3_gokhan-turkmen-buyuk-ynsan-yep-yeni_music"]Gökhan Türkmen - Büyük İnsan Yep yeni klip 2009 HQ - Vidéo Dailymotion[/ame]

bu millet ritime doymadı mı salim :D

Güncellemeler aksadığı için yaızlan ritimler burada tek tek yayınlanacaktır. Yeni bir ritim yaızldığında konu güncellenerek yeni ritim konuya eklenecektir.

(hiç olmazsa aylarca ya da günlerce sayının tamamlanması beklenmez)

*)VahdeY
->Sıradaki ritim 3-4Arabesk

Salim kardeşim önce emeklerine sağlık.Sonrada 9/4 lük ritm lazım( plus için)
varsa paylaşırmısın.Evlerini önü mersin türküsü için arıyorum.sana zahmet ilgilenirsen memnun olurum. şimdiden teşekkürler...

Salim kardeşim önce emeklerine sağlık.Sonrada 9/4 lük ritm lazım( plus için)
varsa paylaşırmısın.Evlerini önü mersin türküsü için arıyorum.sana zahmet ilgilenirsen memnun olurum. şimdiden teşekkürler...

istek ritim almıyorlarmış

Geri