• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

V2Plus'çılar bu konuyu takip etsin

Cevap: V2Plus'çılar bu konuyu takip etsin

yılbaşı pek verimli geçmedi (sayıyı tamamlayamadım) ama yeni ritimler konu başına eklenmiştir. Yazıldıkça da eklenmeye devam edecektir.

eline saglık artık ne kadar tesekkur etsekte hakkını ödeyemeyız saol varol

frden slmlar valla ben tskr etmicem salim alllah razi olsun dicem bence herkesde bunu desin tskr bu dunyalik ama allah razi olsun dersen iki tarafli kazanc olur bence

Moderatör tarafında düzenlendi:

valla salim bey atım arap geldiya artık ölsemde gam yemem allah tuttuğunu altın etsin :) ankaraya yolun düşerse mutlaka uğra bir yemek sözüm olsun teşekkürler ........

Teşekkürler Dr. sağolasın, ellerine sağlık

atımarap ritmini indirmek isterken sistemden atıyo, yetkiniz olmayan bir yere girdiniz diyo ??

indirm e normal çalışıyor abicim. Siteye tekrar bi çıkış giriş yapmayı dene abicim.

denedim kardeş amam gene aşagıdaki uyarıyı verdi, bi,de akşam evden deniyim..
Giriş yapmadınız yada Yetkiniz olmayan bir yere girmeye çalışıyorsunuz. Bunun sebebleri aşağıda açıklanmıştır:
Giriş yapmadınız. Lütfen sayfanın sonundaki formu doldurup giriş yapın.
Yetkiniz dışında bulunan bir sayfaya, mesaja yada konuya girmeye çalışıyorsunuz.
Başka bir sayfaya yada mesaja girmeyi deneyin. Sorun hala devam ediyorsa Adminlerimize E-Posta yazarak yetkilerinizi gözden geçirmesini talep ediniz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer üyeliğiniz yasaklanmış yada üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

enteresan...

güncellemeler ne oldu acaba salim abi hepsi tamamlanmadı mı kaç tane çıkması gerekiyor. bekliyoruz sabırsızlıkla

Geri