• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

varmı böyle bişey ya?

erencngz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA PSR-150 & Or700tr v2 PLUS
Herkeze iyi akşamlar.Şuan Balıkesir Akçay da tatil yapıyorum.Bulunduğum yerde eğlence gecesi tertip etmişler.Bir klavyeci abimiz var elinde pa2x var adam Haberin Varmı adlı parçayı 2/4 luk oynak ritimle çaldı ya.(sanırım elmalı 2/4) ritmi yavaşlattı ve ataksız dümdüz.Birde finali hızlandırarak yapti.Gidip adama bişey diyemiyorum tabiki o yüzden içimi döktüm buraya:).Klavyeden soğuyacağım diye çok korkuyorum:) iyi akşamlar.:confused:

Cevap: varmı böyle bişey ya?

şimdi sen ona bişey söylesen kendisini haklı çıkarır sonuç elde edemezsin o her zaman haklı haksız sen olursun o yüzden sesini çıkarma en azından huzurun bozulmasın,
uyarmak olur senin maksatın ama karşındaki anlamaz,belki ters tepki alırsın hocam,

Haklısin abi çok tesekkur ederim cevap için.

bence tatil yeri oldugu icin insanlari baymamak icin 2/4 acmistir :D

Bu aklma gelmemişti :) iki keklik adlı parçayı komalı çaldı çok kötü oldu ya.Ya aslında herkezin bir tarzı var saygı duyarım.Mesela ben ciftetelliyi komasiz düşünemiyorum.Genelde eskiler komasiz natural çalıyorlar. (Eskiler kizmasinlar ellerinden öperim üstatlarimin).Ama batı müziği gibi oluyor ozamanda yakışmiyor abi.Ben or700 kullanıyorum hobi amaçlı.Korglarda tuşa sert basınca kendisi meyan atıyor ( or700 deki pad gibi), en son bir düğünde adam bir bastı klarnet taksimi ama ciftetelliye uymadı.Sanırım slov intro için kullanılan bir klarnet taksim kullandı.Berbat oldu.Sonuç olarak adam parasını aldı insanlarda gayet iyi oynadilar.Bana niye dert olduysa:)

çok bilmek başa bela :)

Eee olacağı budur arkadaşlar bakın ben kimseyi kınamıyorum ama öyle insanlar var ki!!!!!! mesela dün forumumuzda konulara göz gezdiriyorum eski tarihli bir ilan gördüm vatandaş yazmış """ bana falanca fiyata bir klavye önerirmisiniz AMATÖRCE DÜĞÜN VB. yerlerde çalmak için" yahu cevap yazacağım ama valla elim gitmedi zor tuttum kendimi şimdi arkadaşın canı sıkılır diye...Hem amatörce hemde düğünlerde !!!!!! neyse kim ne yaparsa yapsın...Eğer oradaki 10-15 insan o arkadaşa sırtını dönüp gitsetdi işletmeci olayın farkına varabilirdi belki ama millet müziğin derdindemi orada sanki? tıngırtı olsun yeter maksat tatil yeri ya....Saygılarımla

Eee olacağı budur arkadaşlar bakın ben kimseyi kınamıyorum ama öyle insanlar var ki!!!!!! mesela dün forumumuzda konulara göz gezdiriyorum eski tarihli bir ilan gördüm vatandaş yazmış """ bana falanca fiyata bir klavye önerirmisiniz AMATÖRCE DÜĞÜN VB. yerlerde çalmak için" yahu cevap yazacağım ama valla elim gitmedi zor tuttum kendimi şimdi arkadaşın canı sıkılır diye...Hem amatörce hemde düğünlerde !!!!!! neyse kim ne yaparsa yapsın...Eğer oradaki 10-15 insan o arkadaşa sırtını dönüp gitsetdi işletmeci olayın farkına varabilirdi belki ama millet müziğin derdindemi orada sanki? tıngırtı olsun yeter maksat tatil yeri ya....Saygılarımla

Resmen o ilan şeye benzemiş ; yük taşıycam ama belim ağrıyor şöyle 2 tekerlekli elden tutmalı bir araba arar gibi :)

Herkeze iyi akşamlar.Şuan Balıkesir Akçay da tatil yapıyorum.Bulunduğum yerde eğlence gecesi tertip etmişler.Bir klavyeci abimiz var elinde pa2x var adam Haberin Varmı adlı parçayı 2/4 luk oynak ritimle çaldı ya.(sanırım elmalı 2/4) ritmi yavaşlattı ve ataksız dümdüz.Birde finali hızlandırarak yapti.Gidip adama bişey diyemiyorum tabiki o yüzden içimi döktüm buraya:).Klavyeden soğuyacağım diye çok korkuyorum:) iyi akşamlar.:confused:

Kendisine cesur ve innovatif yaklaşımından dolayı teşekkür etseydin ya :D