• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Varmı bu adam gibi düğüncü, varmı bu düğün gibi bi düğün ?

Cevap: Varmı bu adam gibi düğüncü, varmı bu düğün gibi bi düğün ?

Ne çalsan oynuyor deyince aklıma bir anım geldi..
Birgün düğünde aile büyüklerini çıkarttık ortaya ankara misket çalıyoruz herkes oynuyor ortadan bitane amca geldi ankara misket çalında şöyle bir oynayalım ya dedi :) peki amca dedim bir atak tekrar baştan başladım amcam hobaaa diyerek tekrar ortaya gitti oynaya oynaya :) canım türkiyem...

Kardeşim ;adam resmen müziği katlediyor,hiç örnek alacak bir başka müzisyen bulamadınmı kendine..

Ne çalsan oynuyor deyince aklıma bir anım geldi..
Birgün düğünde aile büyüklerini çıkarttık ortaya ankara misket çalıyoruz herkes oynuyor ortadan bitane amca geldi ankara misket çalında şöyle bir oynayalım ya dedi :) peki amca dedim bir atak tekrar baştan başladım amcam hobaaa diyerek tekrar ortaya gitti oynaya oynaya :) canım türkiyem...

Bu Olay zaten piyanistlerin korkulu rüyası 10 dügünde 2-3 tanesi böyle oluyor :D sırf istek olsun ama işte tutturamıyorlar :D

sen çok büyütmüşün bu adamı gözünde :) git yanına fakat etrafına daha dikkatli bak. ne bağlamacılar göreceksin. adam orta halli bir düğüncü işte. o adam o yörede popüler olabilir ama gelse buralarda aç kalır. her yörenin popüler düğüncüeri vardır kendi çapında. o düğünü gelince, 2008 senesinde 7500 kişilik anfitiyatroda bir düğün çalmıştım salon full ayrıca oturamayanlarda 2000 kişiden fazlaydı :) konser olduğunda bile okadar seyirci toplamamıştı o salon. düğüne değil düğün sahibine bakacaksın. adam nekadar nüfusluysa okadar insan dahil olur düğüne... sonuç 2+2=4 :) :) hani bir söz vardır ''kargaya yavrusu şahan görünürmüş''

Moderatör tarafında düzenlendi:

Öyle olmuyo be abi. Bi kere adamın ritimleri piyasada başka kimsede yok, bi dinle ritimlerini şıkır şıkır; sadece kendi başına oynatır ritmler

gardaşım sen bi gel benim pa80 deki ritimlere bak o insan efektlerinden tut ritime kadar hepsi var dahda güzeli hatta hele şişeler ritmi baştan oynatır fazla büyütme ritimleri piyasa ritimi hepsi

gardaşım sen bi gel benim pa80 deki ritimlere bak o insan efektlerinden tut ritime kadar hepsi var dahda güzeli hatta hele şişeler ritmi baştan oynatır fazla büyütme ritimleri piyasa ritimi hepsi

pa 80 kartını bır cok kısı kullandı bu omer ulutasın bır cok kısı paralar kazandıı boyle konusulması gerksız goruyorum işinı yapanı taktır edeceksız sende bır demo koy senıde taktır etsınler ...omer ulutasa basarıalr dılıyorum...adam işinı yapıyor

" orkcu_6767 " üstadıma katılıyorum "szrcikpotter". Sendeki ritmlerin ömer kart tan olmadığı ne malum. Millet adını değiştiriyo, al sana yeni ritm :D:D:D

abi bunun seti varsa versenize bana lazım ömer ulutaş seti rica etsem

Evet seti varsa bende istiyorum bi görelim yorumları doğruluyor mu, ayrıca vidyo pert durumda, silinmiş :) Bir kaç vatan tv videolarını izledim, defalarca kaldır, çök, aha.... gibi naralarla şarkıları katletmiş. Bağlama çalması da orta derece, çok abartılacak bir durum yok :S