• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Varmı bu adam gibi düğüncü, varmı bu düğün gibi bi düğün ?

Cevap: Varmı bu adam gibi düğüncü, varmı bu düğün gibi bi düğün ?

adamı begenmiyosunuz setini neden istiyorsunuz ki o zaman..sesi o kadar iyi değil..ama bağlaması süper..kim ne dersin aksini yorum yapan bence yanlış yaparr..ben bu adamı hiç görmedim konusmadım bilmiyorum..yalakası falanda değilim ama güzele güzel bizde..çalıyor adam..ama fazla birşey yaptıgıda yok tabii...aman aman hoppa derken bitiriyor işi .:)

Ne çalsan oynuyor deyince aklıma bir anım geldi..
Birgün düğünde aile büyüklerini çıkarttık ortaya ankara misket çalıyoruz herkes oynuyor ortadan bitane amca geldi ankara misket çalında şöyle bir oynayalım ya dedi :) peki amca dedim bir atak tekrar baştan başladım amcam hobaaa diyerek tekrar ortaya gitti oynaya oynaya :) canım türkiyem...

Ağır ama hareketli çiftetelli istendi benden..10 dk sonra Azize olduğunu anlayabildim :D

Dinleyin arkadaşlar ;)

kendini her geçen gün geliştiren bir müzisyen Ömer ULUTAŞ. Kişilik olarakta çok iyi niyetli ve adam gibi adam. Kendisiyle bi kaç kere yüzyüze sohbet etme fırsatım oldu. Sosyal ağlardanda konuşuyoruz ara ara. ne kounda olursa olsun kafama takılan her şeyi sorduğumda geri cevap alıyorum kısa zaman içinde kendisinden. ALLAH ondan razı olsun. O benim için bir idol. Örnek aldığım sayılı müzisyenlerin başında geliyor

Var ben :D en kral düğüncü kaç para alıyo motor taksan ne fayda

şuan işin ticaretinde değiliz abi. bence para ikinci planda olmalı. ki benim içinde öyle. ama tercih meselesi, değişebilir tabikide

zaten insanlar ritime oynuyor :)

şuan işin ticaretinde değiliz abi. bence para ikinci planda olmalı. ki benim içinde öyle. ama tercih meselesi, değişebilir tabikide

ustad ben hobi olarak yapıyorum cok az dugunlere gidiyorum ama işimi severek yapıyorum sunu bilmeni isterim 3 kurusa tenezul eden piyanistler var simdi trakyada zilli bahsiş toplayan :) yanlıs anlamayın zilli aleti eline alıp ortada para toplayan adama diyorum kardesim o ne ya sen zaten oraya tutulmussun paranı almıssın bahsis gönlünden koparsa adam verir her oynayanın yanına gidipte bahsiz dilenmek ne öyle yapacagına git cuma namazına namazdan sonra mendil ac daha cok toplarsın insanın o anda bozuk parası olmuyor belki adamın hic parası yok basına dikilip bahsis istiyorsun yazıklar olsun böyle muzikcilige