• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Virtual dj programı kullananlar???

Cevap: Virtual dj programı kullananlar???

oyle kaydedilcek bir yeri yok işte...

Kaydedilecek yer yok derken eğer bilgisayarın C sürücüsü dışında bir belleği olmadığını kastediyorsanız ayrı bir flash bellek içine de alabilirsiniz.Eğer menülerde farklı kaydet gibi bir şey yoksa -ki sanırım bunu kastetmiyorsunuz fakat yine de aktarayım diyorum- "Ctrl+S" tuş kombinasyonuyla kaydedebilirsiniz.

Mantik sunu der.kopyaladigin dosyalari al baska makinede oprogrami kur ve test yap. Calisiyorsa format c: ;-)

Ben vitual kullanmıyorum, traktor pro kullanıyorum ama virtualin program klasöründeki dosyaları kopyalamayı deneyebilirsin. Zayıf bir ihtimal.

Hocam Merhaba,yorumlarinizdan yola cikarak sizden yardim diliyorum.Ben virtual dj 7 ve 8 i bilgisayarima yukledim,Elimdede Hercules dj 4 set mixer var.Programi ve mixeri calistirmayi basardim.Fakat en fazla 10 dakika kadar kullanabiliyorum.Bu programi surekli calistirabilmem icin bir fikriniz varmi ?Beni aydinlatirsaniz sevinirim.Simdiden Tesekkurler