• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Xd9 kullananlar bakarmısınız

Cevap: Xd9 kullananlar bakarmısınız

piyasa ) abim ilgin alakan için çok tşkr ederim değerli bilgilerin için 1 hafta oldu elime geçti klavye abim en büyük sıkıntım disket sıkıntısı içinde yüklü ritimler hiç beğenmedim ve ritim atmayı düşünüyorum ama sormadığım yer kalmadı disket bulamadım bunun için yardımcı olabilirmisin ne önerebilirsin farklı bir yolu varmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

bu arada rizelisiniz sanırım bende rize çayelide askerlik yaptım unutulmaz 12 ay geçti orda

Yardimcı olabilecek üstadlarım bi zahmet

slm kardeşim disketle uğraşma 50 -100 tl ye usb al çok rahat edersin bu arada plus 4 ün ritmleri az diye biliyorum

Abim usb emulatör var olduğunu biliyorum ama bulamiyorum ki sitede elinde usb emulator olan arkadaş varza yardım ci olursa sevinirim şimdiden tesekkur ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

sitede satan arkadaş vardı ben ondan almıştım

hiko adlı arkadaş sitede ara üye adından

piyasa ) abim ilgin alakan için çok tşkr ederim değerli bilgilerin için 1 hafta oldu elime geçti klavye abim en büyük sıkıntım disket sıkıntısı içinde yüklü ritimler hiç beğenmedim ve ritim atmayı düşünüyorum ama sormadığım yer kalmadı disket bulamadım bunun için yardımcı olabilirmisin ne önerebilirsin farklı bir yolu varmı ?

Kardeşim disketi kırtasiyelerde bulabilirsin,ve ayrıca Usb okuyucu da taktırabilirsin böylece ritimleri setleri çok rahat bir şekilde yükleyebilirsin ben de XD9'u ilk aldığım zamanlarda ritim sıkıntısını yaşadım fakt ritimleri kendim yaptığım için artık problem yaşamıyorum