• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

xd9 ritim yuklenmıyor yadım lutfen

• Konbuyu başlatan g600
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

g600

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
evet
arkadasalr yenı xd9 aldım ama bunlar korg gıbı degıl rıtımler calmıyo sesler karısıyor lutfen bılen bırısı varsa bana yardım etsın cooook acıl :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: xd9 ritim yuklenmıyor yadım lutfen

önce hangi plus serisi ise orgun,ona uyumlu ritimler yüklemen lazım.eğer kit uyumsuzluğu varsa çorba gibi çıkar ritim...

kardeşim bana olan problemin bir benzeri sana oldu....tek çözüm orga sistemi yeni yüklemek olacak eğer klavyede yeniysen sana özelden numaramı atacam yardımcı olacağım

yo kardas yenı dıgılmde ketronda yenıyım korg tanketrona gectım lutfen yardımcı olrsanız sevınırım nerdeyse 29 ye yakın rıtım ındırdım ma hıc bırı calmıyo

kımse yokmu lutfen ya cıhazı daha yenı aldım fakat serısını bılmıyorum ama plase 2.0A dıyo nasıl ypacam

kımse yokmu lutfen ya cıhazı daha yenı aldım fakat serısını bılmıyorum ama plase 2.0A dıyo nasıl ypacam

senin yazdığın 2.0A orgun yazılımı,plus serisi daha farklı,inan aklımda kalmadı plus serilerinin kodlaması.yoksa sana yardımcı olurdum..orgun user seslerde etnic düğmesi var oraya 2 kere bas.çıkan sayfada üstte örnek veriyorum xd16 d gibi rakam yazar,onu tünel müzğü ara söyle,sana hangi plus serisinin kodu olduğunu söyler ve ona göre ritim indirirsin

user voiceye sonra etnic tuşa 2 kez bas cihazın ne olduğunu söyler turca yazarsa 8mb diğer 16 mb plas 1 2 3 4 diye yazar eğer 8 mb ise ona göre ritim yükle ayrıca f10 2 kez bas drum kitleri değiştir