• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

xd9 sattım..sx 3000 almayı düşünüyorum..?

• Konbuyu başlatan comx06
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 22
  • Görülen : 8K
Cevap: xd9 sattım..sx 3000 almayı düşünüyorum..?

yazarım kardeşim zaten eksik ritmleri de yazdığımda paylaşacağım ritmleri adım rıdvan saygılar bu arada istediğin ritmin bi benzerini bana örnek olarak sunarsan daha iyi olur senin isteğin doğrultuda olur

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=TPBsu8_sKI8&feature=related]KASAP CORLU - YouTube[/ame]

abi link ekledim bu videodaki gibi olursa iyi olur ilgilendiğin için çok teşekkür ederim abicim saol. :)

elektro sesi hariç alet tamamıyla bomba.....

Kardeşim eğer xd 9 u sattıysan sakın sx3000 e girme benim gibi pişman olursun,aletin batı sesleri belki iyi olabilir ama türk sesleri berbat,halaylarda kullanacağın oyun havalarında kullanacağın şıkır şıkır ritimler ne yazıkki yok,ayrıca yine doğru dürüst elektro bağlama ve zurna sesisinide bulamazsın,bende pcm 2 yüklü,zurna sesi diye yükledikleri rezil bir ses,kesinlikle düğün filan yapamazsın bu sesle,alet zaten kapalı sample filan yükleyemezsin,
ha ben ritimleri kendim yazarım dersen o başka,çok uğraşman lazım,alete ritim yüklemek bile işkence,ritimleri bile tek tek yüklüyorsun,çelik gibi sinirler lazım ritim yüklemek için,ben 1000 TL zararına satıp korg pa800 e geçeceğim,niye daha önce satıp geçmediğime pişmanım,nevalesi bol,setleri istemediğin kadar bol,aleti istediğin sampler leri sen yükle,istediğin gibi sen işle,ritim yaz,beğenmedin paralı set al,piyasadaki ücretsiz setlerle bile inan bana muhteşem düğün ve programlar yaparsın,kesinlekle alma,beni dinle parana yazık

Kardeşim eğer xd 9 u sattıysan sakın sx3000 e girme benim gibi pişman olursun,aletin batı sesleri belki iyi olabilir ama türk sesleri berbat,halaylarda kullanacağın oyun havalarında kullanacağın şıkır şıkır ritimler ne yazıkki yok,ayrıca yine doğru dürüst elektro bağlama ve zurna sesisinide bulamazsın,bende pcm 2 yüklü,zurna sesi diye yükledikleri rezil bir ses,kesinlikle düğün filan yapamazsın bu sesle,alet zaten kapalı sample filan yükleyemezsin,
ha ben ritimleri kendim yazarım dersen o başka,çok uğraşman lazım,alete ritim yüklemek bile işkence,ritimleri bile tek tek yüklüyorsun,çelik gibi sinirler lazım ritim yüklemek için,ben 1000 TL zararına satıp korg pa800 e geçeceğim,niye daha önce satıp geçmediğime pişmanım,nevalesi bol,setleri istemediğin kadar bol,aleti istediğin sampler leri sen yükle,istediğin gibi sen işle,ritim yaz,beğenmedin paralı set al,piyasadaki ücretsiz setlerle bile inan bana muhteşem düğün ve programlar yaparsın,kesinlekle alma,beni dinle parana yazık

senin plus4 ten haberin yok galiba edi zurna var asma davullar harika tabiki acemiler sx3000 almasın yazık size paranızı çöpe atmayın kullanamayınca aletin piyasasınıda öldürüyorsunuz sx3000 nin şu acemilerden çektiği zulüm resmen

güzel alet 4 yıl kadar kullandım ama alet bana dar geldi.
dısarıdan sample ses ve ritm Kmp falan yükleyememekten ve effect azlığından sıkıldım bir phaser effecti dahi koymamışlar.
2000 tl ye tertemiz aleti verdim gitti.

piyasası yok hiç alma pişman olursun güzel kaliteli alet ama işlemiyorlar. hep korgla uğraşıyolar al bir 800 bak rahatına.... bende 2007 den beri kullandım şuan 2x aldım en azından piyasası var. yinede sen bilirsin iyi çalışmalar.

s.a ketron sx 3000 almayı düşünen arkadaşlar bende 2 yıla yakın garantisi devam eden pırıl pırıl 4-5 promram görmüş alet var benim paraya ihtiyacım var şu anda satcağım ilerde tekrar alırsam sx 3000 alırım korg pa 80 de kullandım fakat sx 3000 çok farklıdır sıfır ayarında NOT:İSTEYEN ARKADAŞLAR SAHİBİNDEN de şu nulu 94053150 ilandan org a bakabilr tşkr .ler iyi günler

ketronda bir iki şey deneyerek klavye hakkında konuşmamak lazım klavyeci olan zaten bu şekilde eleştiri yapmaması gerekir ahlaken pek hoş değil ketron en son çıkan yamaha troys teknolejisine yakın sistem olarak hepsi aynı ancak gelişmişlik farklı işi biliyorsan bütün aletlerle para kazanır insan bu piyasada yamaha kullanan da var korg da var ketronda roland da var kimi sirke sever kimi şarap kim ne isterse onu içsin herkeze bol kazançlar diliyorum

Merhaba arkadaşlar.Ketronu anlamak için açık havada güçlü ses sisteminde veya bir büyük konser öncesi ısındırma derler ya ozaman bir dinleyin sesi ozaman anlarsınız derim.Bunu derken şu anki yeni sample sesli klavyelerden bahsetmiyorum.Özetle sert bir alet ama kulanmasını bilene ve iyi ayar yapabilene.saygılar.

slm...yorumları okudum...kimi haklı kimi haksız yorumlar yapmış...kısa ve öz yorum yapmak istiyorum...bağlamacıysan al, piyanistsen alma...ritimleri kim ne derse desin çok canlı..korg gibi değil...harika ritimler var...sounda gelince idare eder...en zayıf noktası adam gibi elektro olmaması...malum bizim düğünler misket fidayda çalmadan olmaz... :)