• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

xd9 sattım..sx 3000 almayı düşünüyorum..?

• Konbuyu başlatan comx06
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 22
  • Görülen : 8K
Cevap: xd9 sattım..sx 3000 almayı düşünüyorum..?

1 hafta önce bi abimin pa80i geçti elime benim normalde ketronxd9 16mb var. bi çal ikisinide yan yana seversen bu pa80i sana verelim. biriside xd9istiyor ona verelim seninkini dedi. ikisinde yan yana denedim ritimde olsun seste olsun korg bana berbat geldi. ketronu yarım ses açsam gümletiyor korgu son ses açıyorum ancak sesi çıkıyor.bide sesleri metalik.tabi kulaktan kulağa fark var seven olabilir. ama ketronun sesleride çok iyi setini bulursanız.bendeki ses seti çok iyiydi.biyerden buldum yükledim onlar oyuncak gibiydi. settede fark ediyor yani sesler sampleler elektrolar. ketron isteyen arkadaşlara orguma 1850 istedim vermemek için yüksek attım dinleyince yan yana yinede almak istediler ama vermedim ben. bana göre ketron başka.

arkadaşlar eski bir sx 3000 kullanıcısıyım kesinlikle aletin kalitesi saundları ve özellikle batı ritmleri mükemmel. Gel gelelim alete nevale bulamıyosun oturup herşeyi kendin yazman lazım o da uzun iş. şu an yamaha a2000 kullanıyorum çok memnunum ketronun batı ritmlerinin eksikliğini hissediyordum şimdi onuda çözdüm..:) tüm ketronların batı ritmlerini yamaya a2000 e convert etmişler usb den direk sorunsuz okuyor dolayısıyla o müthiş batılara da kavuştum sizlere de tavsiye ederim saygılarımla...

Kesinlikle profesyonellerin tercih etmesi gereken bir klavye , armut piş ağzıma düş olayı yok , ayrıca plus4 çok iyi.Sample sesleri kötü demişler ama iyi bir kulağım oldugunu dusunuyorum ben sx3000 den daha vurgulu saund veren bır alet duymadım.turk muzıgıne cok uygun.fakat oraya buraya tasımayacaksanız alın.>Kemık gıbı bır cıhaz.duvara bır vurdummu sıvacıdan randevu almanız gerekebılır.evde kucuk cocugunuz varsa uzak tutun uzerıne dusurebılır.