• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha 0r700v2 Plus 'ı Gem Wk8 ile takas yapmalı mıyım?

• Konbuyu başlatan İlker
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 4K
Cevap: Yamaha 0r700v2 Plus 'ı Gem Wk8 ile takas yapmalı mıyım?

herkesin dediyi gibi bencede yanlış yaparsın gem iyi bir alet kendini geliştirse türkiyede bir numara olurdu ama malesef aleti kullanıcıya satana kadar ondan sonra git başını hangi taşa vurusan vur mantığı or700 plus daha iyi kardeşim yazık etme arkadaşlarının sözünü dinle

o aletin tarihi geçmiş üstad

Böyle bir soruyu senin gibi bir üstada yakıştıramam bile... At' dan inip sıpaya binmek gibi bir şey olur... :D

Böyle bir soruyu senin gibi bir üstada yakıştıramam bile... At' dan inip sıpaya binmek gibi bir şey olur... :D

Yok ruhi hocam sampling atılabiliyor diye düşünmüştüm ama vazgeçtim zaten herkese teşekkürler çok sevenimiz varmış eyvallah

doğru kara vermişsin yeni teknoloji bir alet v2 plus bundan sonra pa800 den aşağısına bakma ...

hayatının en büyük hatasını yaparsın gem wk8 enkaz yığını genesis desen neyse

frden slmlar ilker seni kayseriye getirsem 5 yasindaki cocuk bile guler sen 30 yasinda adamsin babam bunun yanlis oldugunu bilemicek yasda olsan jesuis okey avec toi ama bence dusunme bile ona kalirsan psr9000 dekibazi ozellikler hala tyrosda bile yok ama budemek degilki tyrosdan cok usdun bir alet sen armudu elmayi taslayip illlahlala baslama devam et elindeki aletle ha tyrosla degiscem dersen saniye bekleme kos ama diger bir secim icin adimini bile atma heheheheheeheh yanliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis

Eyvallah burhan abi ben sadece sampling atma özelliği için sormuştum belirttim zaten bi dövmediğiniz kaldı sorduğuma pişman oldum :D vazgeçtim arkadaşlar yamahanın tonları hiç bir alette yok zaten ama bildiğim kadarıyla wk8 in de samplingleri çok kuvvetlidir ritmleri tonları ama artık zaten sağlam bulmak çok zor.

kardeşim ton olsa nolur set olmadıktan sonra :D

Eyvallah burhan abi ben sadece sampling atma özelliği için sormuştum belirttim zaten bi dövmediğiniz kaldı sorduğuma pişman oldum :D vazgeçtim arkadaşlar yamahanın tonları hiç bir alette yok zaten ama bildiğim kadarıyla wk8 in de samplingleri çok kuvvetlidir ritmleri tonları ama artık zaten sağlam bulmak çok zor.
ya ozaman git psr 9000 al onda var canli sampler yapabiliyosun 6 sesi tek ses yapiyosun vokalist dersen var icindeki revb cesiti 100 den belki fazla mik girisleri var sutudyo mixs var niye gemle gumle urasiyon hem yamahayi taniyon kullanim zorlugun olmaz be adam heheheh sen is yapcaksan tyros al