• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha 0r700v2 Plus 'ı Gem Wk8 ile takas yapmalı mıyım?

• Konbuyu başlatan İlker
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 4K
Cevap: Yamaha 0r700v2 Plus 'ı Gem Wk8 ile takas yapmalı mıyım?

Arkadaşların dedikleri gibi Gem güzel cihaz ama nevale sıkıntısı var artı bide Türkiyede millet nereden gidiyosa sende oradan gideceksin ben bunu öğrendim,yoksa sıkıntısını sen çekersin,bende samsung telefon vardı yeni şimdi nokia x2 ile kafa kafaya takasa girdim nokianın samsungun yanında esamesinin olunmaması lazım teldeki özelliklerin neredeyse 100 tanesi nokiayı tepe taklak getirir ama gel gör ki tutulmuyor Türkiyede ne hikmetse,o yüzden millet nereden gidiyorsa sende peşinden git kardeşim daha öncede ketron aldım elimden çıkarana kadar akla karayı seçtim zararına sattık gitti pa 80 aldım .

Cevap: Yamaha 0r700v2 Plus 'ı Gem Wk8 ile takas yapmalı mıyım?

Yok canım o kadar da değil artık bir daha pa80 miş 800 müş falan filan tövbe almam geçenlerde arkadaşlarda çaldım 800 ü tamam alet çok güzel sampling falan drum kit dizme istediğini yükleme istediğini silme v.s. v.s. şunu anladım ki ben artık çalamam korgu yamahanın o tane tane tonları varken acc ları drum'ı perc'u bas'ı tek tek duymak varken o seslerle istediğin gibi oynamak varken ne gerek var kardeşim ya..