• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha a 2000 nasıl bi cihaz... Y a r d ı m...

murti42

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 600QT
GW 8 Kullanıcısıyım. A 2000 almak istiyorum. Lütfen bilen birisi varsa yardımcı olsun...:rolleyes:

Cevap: Yamaha a 2000 nasıl bi cihaz... Y a r d ı m...

ne gibi yardım istiyosun abi. yamaha bölümünde a2000 le ilgili konular var onları okursan bilgi sahibi olabilirsin. batuhan abinin tanıtım videosuda vardı. gereken özelliklerde yazıyor.

hiç bulaşma derim a2000 alan muhtaç kalır neye dersen çok beklersin ritim sıkıntısı piyasaya oturması en az 2 yıl sürer

Öncelikle tşk. ederim...Abi ne alim o zaman gw 8 hiç tat vermiyo. artık or 700 lerinde miyaadı doldu gibi. bi kararsızlık içindeyim. korg pa 800 ikinci ellere güvenemiyorum. sıfırı cok pahalı. ketrona ısınamadım. sıfır sıfırdır ddeyip alacam heralde...

aklımda tek cihaz var oda a2000. taktım bu cihaza...

or700 ün miladı doldu mu?
hala plus 0 satışı var ve emin ol a2000 le bebaberde olacak...

a2000 çok hoş alet kardeşim biraz inceleme fırsatım oldu yok ritim sıkıntısı felan aldırma üstünde çok güzel ritimler mevcut yinede fikir senin ben tyros alırkende yok ritim sıkıntısı yok şu bu diye yorumlar oldu ama zamanında tyros 2 yi kimseyi dinlemeyip aldım iyiki almışım. seri olarak devam ettim tyos 3 ve tyros 4 ve çooook memnunum.

Or700'lerin miadı doldu diyen arkadaş A2000'i ne zannediyor acaba :D Evet A2000 güzel bir klavye ama or700'e 5 basar denilebilecek bir klavye değil şu anda. A2000 doğan ise or700 şahin olur o kadar. O da ancak ilerleyen zamanlarda olur. Ben tanıtım videosunu da izledim, özelliklerini de inceledim, buradaki demoları da dinledim. Ama or700'den çok farklı bir şey takılmadı gözüme. Kasa siyah olmuş, pitchbend sağ-sol olmuş, polifoni 96'dan 128'e çıkmış. Sesler bile bana aynı geldi. Ama halkımızda yeni olan her zaman iyidir anlayışı var.

gw8 in nesi tat vermiyor anlamadım

:) a2000 in 3 yılını alır en iyi ihtimal v2 plus gbi olması için.. v2 plus pa80 pa800 arası bi alet.. a2000 daha boş ama hoş bi alet .) or700 v2 plus vesselamm..