• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha a 2000 nasıl bi cihaz... Y a r d ı m...

Cevap: Yamaha a 2000 nasıl bi cihaz... Y a r d ı m...

Arkadaşım böyle kafan karışır al bende var ve çok memnunum her tarz var korglarda olmayan ritimler bile var diyebililirim çok ayrıntılı şeyler var kalvye oturmuş oldukça bol nevale var bir artısı ise or 700 v2 plus vardı bnde sonra a2000 aldım istediğim en güzell ritimelri aynen direk a2000e atıp okuyor hepsini or 700le a2000 arası dağlar kadar fark var arasında böyle bir saund yok yani hala soru işareti varsa ekle beni dinle videolarımı...facebook kullanıyorsan
FACEBOOK

YOUTUBEDEN
cem karagülle ,yaz çıkar

Korg pa600 al derim ...

A2000 v2 plus ve mutlaka emo usb sesler inanilmaz guzel...

bence hiç sıkıntı çekmessin on numara alet

Bu aletle beraber Allah'ın izniylede herşey değişecektir..

Biliyorsunuz ki Ben ve Salim her zaman yardımlaşmaya ve dayanışma karşılıksız hazırız fakat PSR A2000 ile beraber gelen en önemli özellik STYLE PROTECT yani bir ritmi kilitleyebiliriz..
Yakında yaptığımız ritmleri satar duruma gelebiliriz çünkü Pack ve Style kilitleme mümkün..
Ritmi satın alacaksınız ve o ritm sadece sizin orgunuzda çalışacak.. Bu ritmi paylaşmanız mümkün olmayacak çünkü ne kopyabilirsiniz ne de başka birşey :)
Zaten şu an kullanılan setteki ritmler kilitlidir..

Bundan sonra ki her çalışmamız daha profosyonel bir şekilde ilerleyecek, en azından emeğimizin karşılığını alacağımızı düşünüyorum..

evet batuhan bey bu aletle birlikte çok şeyler değişecek dediniz emoyu yanlız bıraktınız salim kardeşimde emrah sayada sizde sizlerden çok şeyler bekliyorduk bir anda yok oldunuz gittiniz nedir bu durum bir açıklama yaparmısınız.