• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha a 2000 nasıl bi cihaz... Y a r d ı m...

Cevap: Yamaha a 2000 nasıl bi cihaz... Y a r d ı m...

A 2000 64 mb alet,ritmler ve sesler fabrikasyon halinde bile başarılı, loop ritm okuma özelliğine sahip,sistem yapacak arkadaşlar bu loop ları yapıp kilitleyecekler diye biliyoırum ,vitrinimde 1 hafta kadar sergiledim ve mağazamızda tanıtma imkanım oldu,alet satıldı,,bende bi müzisyen olarak bu aletin çok iyi işler yapacağına inanıyorum..STAR SES IŞIK SAMSUN 0362 435 61 76

A 2000 64 mb alet,ritmler ve sesler fabrikasyon halinde bile başarılı, loop ritm okuma özelliğine sahip,sistem yapacak arkadaşlar bu loop ları yapıp kilitleyecekler diye biliyoırum ,vitrinimde 1 hafta kadar sergiledim ve mağazamızda tanıtma imkanım oldu,alet satıldı,,bende bi müzisyen olarak bu aletin çok iyi işler yapacağına inanıyorum..STAR SES IŞIK SAMSUN 0362 435 61 76

hocam sen bu işin ticaretini yapan biri olarak sattıgın hiçbir alete kötü deme şansın yok zaten ama v2 plus la karşılaştırınca a2000 nin en az 2-3 seneye ihtiyacı var bunuda ben deil salim, batuh gibi isimler söylüyor, hayırlı satışların olsun allah bol kazanç versin....

sevgili levent abicim, gw 8 in içime sinmeme sebebi ses ve ritimlere erişim zorluğu idi.

hocam sen bu işin ticaretini yapan biri olarak sattıgın hiçbir alete kötü deme şansın yok zaten ama v2 plus la karşılaştırınca a2000 nin en az 2-3 seneye ihtiyacı var bunuda ben deil salim, batuh gibi isimler söylüyor, hayırlı satışların olsun allah bol kazanç versin....

2-3 sene biraz fazla olmuş gibi sanki :) emo ve dr.salim set için çalışmalara başladılar.ayrıca ex. pakete ilaveten dr.salimin dore müzik için yazmış olduğu (sanırım 30 adetti) ritimler var hazırda.ayrıca alet tyrosun orjinal kitleriyle yazılmış ritimleri okuyor.ayrıca mesele sadece ritim meselesi değil.daha önce or700 de kullandım.ses çıkış kalitesi kesinlikle or700 den çok üstün...

birde klavyesi hiç olmazsa gw8 gibi olsaydı fazlasını istemiyorum yeterdi medeli orglarla aynı:) ritim konusu seslere ve teknolojisine sözüm yok ama klavye güzel bir yemekteki kıl gibi mide bulandırıyor

2-3 sene biraz fazla olmuş gibi sanki :) emo ve dr.salim set için çalışmalara başladılar.ayrıca ex. pakete ilaveten dr.salimin dore müzik için yazmış olduğu (sanırım 30 adetti) ritimler var hazırda.ayrıca alet tyrosun orjinal kitleriyle yazılmış ritimleri okuyor.ayrıca mesele sadece ritim meselesi değil.daha önce or700 de kullandım.ses çıkış kalitesi kesinlikle or700 den çok üstün...

isimlerin içinde batuhu da kat abicim :D

batuh ve ben :)

waltherp99; v2 plus la karşılaştırınca a2000 nin en az 2-3 seneye ihtiyacı var bunuda ben deil salim' Alıntı:
or700 v2 plus gelene kadar aradan bi üç yıl geçti dogrudur or700 de can başar salim batuh gönüllerini emeklerini ortaya koyarak hiç bi ücret almadan bu işi yaptılar salim bi ekxtreme set yaptı üçbeş kuruş kazanayim diye onu da kazanamadı ama yinede helal olsun salimeki emeklerini esirgemedi ama a 2000 öyle deyil artık salimin batuhun a2000 için çalışan herkes para kazanacak buda or700 gibi öyle üç yıl falan sürmez iki üç ay içerisinde göreceksiniz neler olacak

eyerki yapılacak olan usb ler kilitli olursa fazla sürmez deyişik setler ortaya cıkacaktır pa800 de olduğu gibi isteyen gönlüne göre alır heralde