• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha a2000 Emo Güncelleme

chevalier_y

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
bugün itibari ile emo güncelleme sitesine HLM_alternative ritmi eklenmiştir.
Ritim "Hakim Bey" şarkısı için kullanılabilir...
Teşekkürler EMO...

Cevap: yamaha a2000 Emo Güncelleme

göremiyorum ben sadece 4 tane ritim demosu gözüküyor?

cem kardeşim ne demosu :D emomüziğin download kısmı var usb alanlar için..demo değil ritim diyor arkadaş zaten set ritim güncellemesi

cem kardeşim ne demosu :D emomüziğin download kısmı var usb alanlar için..demo değil ritim diyor arkadaş zaten set ritim güncellemesi

yalnısca emo'dan aldığınız şifreyle...login sekmesinden girip indirebiliyorsunuz...

son 1 aydır cıkan rtimlerin demolarını paylaşabilecek biri varmı cok makbule gecer

son 1 aydır cıkan rtimlerin demolarını paylaşabilecek biri varmı cok makbule gecer

yarından itibaren 4 gün süreyle yoğun bir programım var kardeş...arada fırsat bulursam mutlaka paylaşırım...sadece ritim değil voice editler de paylaşıldı...onları da demo olarak kaydetip atmaya çalışacağım...

Vallahi çok makbule geçer hocam yamaha vardı bende emo usb orga alısamadığm için sattım şimdi emo 3x set yapacak biraz referans olsun die istiyrum hlm_altrnetive tecno horon slow halk 2013 bunların adını duydum nasıl ritimler bilmiyrm. şimdiden teşekürlerrr...

ESY-MACUN-RGT eklenmiştir , indirebilirsiniz.