• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha A2000 Nasıl Kullanılır?

• Konbuyu başlatan Rlnd
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

Rlnd

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 700
Evet müzisyen arkadaşlarım kısmetse yakında A2000'imi alıyorum :).Ancak klavyede yabancı olduğum için nasıl kullanılılr,püf noktaları nelerdir bilmiyorum.A2000 kullanan dostlarım kısaca bir anlatırsa sevinirim.Temel bilgileri verseniz yeterlidir.Saygılarımla.

Cevap: Yamaha A2000 Nasıl Kullanılır?

Öncelikle şimdiden hayırlı olsun klavyeniz fakat sorunuz çok genel ve geniş kapsamlı olmuş bence.Klavyenizi alınca takıldığın yerlerde sorarsanız bence daha isabetli cevaplar alırsınız diye düşünüyorum. Saygılarımla

Hocam siz alın, istanbul'da iseniz ben kullanırım hiç dert etmeyin :D
Şaka bir yana gayet pratiktit kullanımı. Arkadaşın dediği gibi aldıktan sonra danışmanız daha mantıklı olacaktır.

Tamam dediğiniz gibi alınca size danışacağım.Ben aleti alınca kullanamam diye endişe ettim bi an :)

Hic endise etme su gibi akarsin ustunde:)

coğu aleti kullandım a2000v2 emo usb ile son nokta diyebilirim o cihazda duyduğun rtm ve sesleri saund kalitesini hicbir makinede bulamassın yanına bide korg pa600 eşlik ettimi deme keyfine....