• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Or700 v2 Plus Yeni Güncelleme

• Konbuyu başlatan İlker
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 12
  • Görülen : 7K
Cevap: Yamaha Or700 v2 Plus Yeni Güncelleme

madem bu aletler kapalı sistem içindeki samplerleri nasıl yüklüyorlar bilmediğim için soruyom cevaplarsanız sevinirim

yeni sampleları çipe yüklüyolar çipi alete takıyolar alet çipten okuyor sanırım mantık böyle olması gerekiyo dostum yinede üstadlar daha iyi bilirler bilmeden ukalalık yapmış olmayayım ama böyle olması gerekiyor sanırım.

Arkadaşım Whirpool arkadaşın dediği;orga sistem yada set yükleneceği zaman sesler ve ritimler tasarlanıp büyük sayılabilecek bir sermaye ve ciple tasarıma başlanıyor.senin g600 deki sadece bir saksafon için yapılacak bir şey yok.Yada iki klavye kullanıp g600 ün saksafonunu kullanacaksın... :)

Arkadaşım Whirpool arkadaşın dediği;orga sistem yada set yükleneceği zaman sesler ve ritimler tasarlanıp büyük sayılabilecek bir sermaye ve ciple tasarıma başlanıyor.senin g600 deki sadece bir saksafon için yapılacak bir şey yok.Yada iki klavye kullanıp g600 ün saksafonunu kullanacaksın... :)

iyide arkadaşım içine atılması şart değil ki içindeki saxların efectleriyle oynayıp yakın bişey yaparlar diye düşündüm ben.Güncellemelerde bir sürü .vce uzantılı tek ses paylaşılıyo bunlar hep aletin içine atılmıyor ya..Yav istediğime isteyeceğime pişman oldum valla :)