• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Or700 ve Yamaha A2000 hakkında

• Konbuyu başlatan İlker
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 7K
Cevap: Yamaha Or700 ve Yamaha A2000 hakkında

KORG PA a2000

yapılan yorumlardan anladığım kadarı ile sample olayı yapılacak setlerle gelebiliyor sanırım bu harici usb set sayesinde yapılıcak sanırım ama v2 plus daki gibi çiple değil setle gerçekleşecek umarım doru anlamışımdır yanlışım varsa lütfen düzeltin...

Ben de öyle anladım korayyyy

Sample set olursa; bence farklı olur A2000

mıstık arkadaşın yorumuna çok güldüm.Hakatten yamaha da korg gibi oldu artık ama sadece usb konusunda..Salim senin usb çıktımı şimdi piyasaya istesek gidip alabilirmiyiz?
Ve m3 zurna koydunmu içine sampling olarak??

abicim zurna için keyfe keder bir vakit ayarlayamadık.

USB çıkmadı. Daha usb hazırlamak için bir zemin yok.

yok salimcim ben 60 sampling 60 ritm yazıp verdim demişsin ya ona binaen sordum.Senin usb set genişletme herneyse ne zaman çıkarsa o gün a2000 alıp ilk müşterin ben olucam o yüzden sana soruyorum zurnayı koydunmu die.. :D

orada mesela dedim abicim :D örnek yani :D

zaten vakti zamanı gelince gerekli duyurular ve tanıtımlar yapılacaktır.

Bir kere en azından batuhla ikimizden, yine bir ev hali tanıtım videosu bekleyin :D

Tamam ama bu sefer Batuhun videoya ingilizce değilde arapça başlamasını ve senin uzaktan kumandaya bastığında ibraniceyle devam etmesini istiyoruz anlıyosunuz değilmi beni.. ığğğğğğğhhhhhhh :D

yamahanın ara modellerinde bir tam model bulunması çok çok zor sürekli eksik bişeyler var ama tyros modeline gelince iş değişiyor ama tutupta 2500tl veya 3000tl ye sample bir alet çıkarsa piyasayı sallar yer yerinden oynar diye düşünüyorum yoksa bu işler paketle çiple istenilen noktaya kola kuvvetiyle gelir dediğiniz gibi paket içinde hoşa gitmeyen sesler ritimler olacaktır istediğini yüklemek çok önemli buda zamanla yeni aletler çıkınca mümkün :(

s.a arkadaşlar ben or 700 v2 pulus almayı düşüyorum fakat şu son çıkan a2000 ile arasındaki fark ne or 700 a2000 in set leri okuyormu