• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha or700 v2 plus ve korg pa1x

sefamuzik

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Keman & yamaha or 700 v2 plus
Degerli ustatlarim benim gozum pa1x de suanda or 700 var degistirsem yanlis mi yaparim veya ne fark var neden almaliyim neden almamaliyim iki org arasindaki farklar ne bunları aciklarmisiniz yardima ihtiyacim var

Lutfen baska orglar tavsiye etmeyin sadece ikisinin karşılaştırılması rica ediyorum

Cevap: yamaha or700 v2 plus ve korg pa1x

Merhaba, Bende de or 700 v2 plus var, ne tesadüfki dün tünelde korg pa1x ( hoparlörlü) inceleme fırsatı buldum, korg sesleri efektleri çok güzel, cihaz genel olarak güzel , teknoloji eski ama hobi amaçlı kullanıcı isen çok çok yeterli yanlız emo bordlu - mp3 çalarlı versiyonlar var neyin ne olduğunu iyicene öğrenip öyle bakmak lazım bizim or 700 ler Usb ile veri alışverişi yapıyor, pa1x ler eski teknoloji ama sound ve ritmler çok güzel hakkını vermek lazım, en sağlamı sende benim gibi canlı dinle aklına yatarsa olabilir....

pa1x güzel cihaz ama korgla yamaha çoook farklı cihazlar

tabiki farklı ama iki model arasında diyorum çünkü konu sapmasın ama korgda kullanacagım model 1x soundunu çok seviyorum dinlediğim kayıtlara göre canlı deneme sansım olmadı emo board lı olması zaten kesin tercihim ama bilmiyorum piyasası hakkında da bilgi verirmisiniz

Ben kullandım 26 kilo civarı araban varsa sıkıntı yok çok temiz pa1x emo board cdrw mp3 board 28000 3000tl arası rahatlıkla bulabilirsin istediğin kadar set yükle sil sorun yapmaz ve malzeme olarak çok kalitelidir emo board da emonun kendi orjinal seti yüklüdür hariclnde 32mb set yükleyebilirsiniz tavsiye olarak 3000 tl den yukarı almayın

Teşekkür ederim 2500 nasil normal mi uygunmu

Teşekkür ederim 2500 nasil normal mi uygunmu

Kardeşim ben de dün pa 1x pro aldım 2745 e ama alet full yani emo board cd mp3 vs. alacaksan full olanı al. Benim gibi genelde evde bazen arkadaşlar akrabalar arasında çalacaksan çok çok yeterli fazla 2800 den fazla para verme derim ayrıca...

hayırlı olsun kardeş vazgeçtim biraz maddi sıkıntılardan dolayı tüm yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim