• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR A2000 Tanıtım

• Konbuyu başlatan BaTuH
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 122
  • Görülen : 48K
Cevap: Yamaha PSR A2000 Tanıtım

bu alet bi devrimdir piçbend olayı süper olmuş hayırlı olsun ilk taliplilerindenim işallah

alet kapalı olduğu sürece hiçbir şekilde devrim olamaz..64 mb ram olması avantaj ama umarım akibetleri a1000 or700 gibi olmaz

latin tanıtımı;

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=R4EU7Z4wpCY]Presentation of "Latin" Expansion Pack on PSR-A2000 - YouTube[/ame]

Ch.

Görüntü bakımından aynı olduklarının hissine kapılmayın..

Farkları var elbette tabi ki bu kullanıcıya nasıl yansır orasını bilemem.. ama sound Tyros 3 ile yarışır yani aynı dengede.. Bu yüzden yapılacak çalışmaların daha doğrusu ritmlerin güzelliğini şimdiden hayal edebiliyorum

edi zurna var mı edi?:D

Ch.

OR700 PLUS bu haliyle 2000 e 10000000 çakarrr :D

Görüntü bakımından aynı olduklarının hissine kapılmayın..

Farkları var elbette tabi ki bu kullanıcıya nasıl yansır orasını bilemem.. ama sound Tyros 3 ile yarışır yani aynı dengede.. Bu yüzden yapılacak çalışmaların daha doğrusu ritmlerin güzelliğini şimdiden hayal edebiliyorum

Tyrosla yarışır mı !!! Ağır ol batuh yavaşşşşşş :D

biz bi yolunu bulur kullanıcıya açarız 64 mg hafızayı kimse merak etmesin bu aletler elimize bi geçsin gün dogmadan neler dogar bence kimse karamsar olmasın bu alet iyi bi alet bundan emin olun arkadaşlar fiyatı uçmasın yeter

Zurna ve ud on numara; fakat bağlama harbiden sap gibi ortada kalmış adam havası veriyor.İğrennnnnççç...

valla ustadlar hafıza son kullanıcıya acık olursa ben alırım ama acık olmazssa korg pa 500 tr yle devam cunku sample atılan loop atılan bı alet lazım bızeee

hahaha pa500e ne güzel de atıyon sen öle :D