• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR A2000 Tanıtım

• Konbuyu başlatan BaTuH
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 122
  • Görülen : 48K
Cevap: Yamaha PSR A2000 Tanıtım

benım sahsi gorusum arkadaslar yamaha ne kadar guzel alet uretırse uretsın önemlı olan onu işlemek ve işleyenın ve pyasaya onu kazandıranın olması gereklı burda da salım ve batuh gıbı degerlı ustadlara dusuyoo iş ama yamaha son derece kalıtelı aletler saglam aletler uretıyoo ama hıc dusunmuyokı turkıyedekı pıyasayı satılıp satılmamasını sayın can basar olmasa yamaha turk muzıgıne zor satardı yamahacılara tek sözum bu işten anlayan salım gıbı batuh gıbı can bey gıbı ismını bılmedıgım degerlı insanlara destek vermesı maddi manevi bak ozaman piyasa nasıl sallanıyoo bol nevale bol rıtım ses samble ne ararsan bak o zamn korgun nasıl eteklerı tutusuyoo

dedıgım gıbı bu alet yabana atılacak bır alet degıl tyros3 ile karsılastırdım bazı özellıklerı bıre bır yeterki işlensin
tyros4 alıcak tyros3 alıcak ınsanlar ucuk fıyatlar dıyelım normal fıyatlar ama set yok destek yok yazanlarda var rıtım ses paralı satanlar var . insanlar o kadar para verip org alacak ama set yok destek yok uzuluyorum baska söze gerek yok
saygılar..

bence alet bu haliyle tam bir fiyasko.. Ama işlenirse ne olur bilinmez.. Or700 Plus sahibi olsaydım bu alete geçmezdim bu haliyle.. Geçsem bile üstüne para isterdim açıkçası, çünkü OR700 PLUs ta inanılmaz emek var. !

alet,in davul kitleri cok kotu
psr 650 nin sesleri mukemmel
yakında dizi

Bu arada S650 ile A2000 sesleri aynıdır daha doğrusu Türk Paketi olarak..

S650 için daha güzel diyenler var..

Bazı sesleri A2000'de ve Bazı sesleride S650'de tanıttım.. Bi farklılık yok aldanmayalım yani :)
ki bunlara ritmlerde dahil, her ikisindede çalışır..

işlenirse belki diyen arkadaşlara soruyorum işlenirse plus modeline ne fark atacak bu alet?
picth.bend. den başka bir mp3 bir sample özelliği olsa tamam dicemde işlensede an fazla çıkacagı ayar plusa yaklaşmak olur, yamaha kullanıcılarla dalga geçiyo v2 nin üzerine bu modeli çıkartmak ayıp yaa,eskinin üzerine yeni bişey koyma picth le oyna sadece ha bide rengini degiştir ki bence ekran igrenç olmuş hem kalite hem görünüş olarak, sonrada yeni model diye piyasaya sür, siz bide fiyat acıklanınca görün...

Arkadaşlar bir daha v2 plus ile karşılaştırma yapmayalım..

Nedense yerden yere vurulan model şimdi ülkenin dört bi yanında şaha kaldırılıyor..
Lafımı kişisel algılamayın :) gördüğümü söylüyorum :D

tanıtım için teşekkürler batuhan.
tüm yamaha camiasına hayırlı uğurlu olsun,
sadece kasaya bakıp ön yargılı davranan insanlar şu an karşılarında mini bir tyrosun karşılarında durduğunun farkında değil,farkı göstermek biraz zaman alacak herhalde.sonuçta diğer markalarda dahil etnik grupta hangi aletin fabrikasyon datalarından kim memnun ki..tyros4 ü mü satıp A2000 alsam mı diye de içimden geçti hani.
önümüzdeki aylarda sadece bu aleti konuşacağımızdan enimim sadece
saygılar.

naim hoca aleti test etme imkanınız oldumu ve mini bir tyros derken benzer özellikleri nelerdir? aydınlatırsanız sevinirim, tşk ler...

tanıtıma batuhan ayrı bir hava katmış sırf oyüzden izledim.Aleti yakından inceleme olanağım olmadığı için sadece görünüş or700 e çok benzediğini söyleyebilirm.0r700 v2 plus kullanıcısıyım bundan öncede a300tr v2 kullanıyordum ondan önce ise psr-150 vardı yani pitchbendi yok tu diğeceğim şu zaten ben tekerlek pitchbende alışmışım benim için değişen pitchbend artı değil eksi olacaktır şu durumda.Bence bir tyrosun eline su dökemez

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yamahacılara hayırlı uğurlu olsun.eline sağlık batuhan başarılarının devamını diliyorum.vıdı vıdılar başladığına göre bu org uzun süre konuşulacak.