• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR A2000 Tanıtım

• Konbuyu başlatan BaTuH
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 122
  • Görülen : 48K
Cevap: Yamaha PSR A2000 Tanıtım

Yamahacılara hayırlı uğurlu olsun.eline sağlık batuhan başarılarının devamını diliyorum.vıdı vıdılar başladığına göre bu org uzun süre konuşulacak.

Değerli üstadım forum üyelerinin,konulara kendi fikirlerini sunmaları gayet doğal bu fikirleri "VIDI VIDI" diye adlandırmanız hiç hoş olmamış.

Değerli üstadım forum üyelerinin,konulara kendi fikirlerini sunmaları gayet doğal bu fikirleri "VIDI VIDI" diye adlandırmanız hiç hoş olmamış.

Arkadaşım vıdı vıdı derken adam bu org hakkında konusulmaya baslanmıs ve de konusulacak anlamında söylemiş, çünkü eskiden çıkan orglardada aynısı veya benzer şeyler olmuştur. Nasıl biriyle ve nasıl bir müzisyenle konustuğunu bilmeden ve onu tanımadan öyle hoş olmamış falan yorumlar yapmazsan iyi olur olayın özünü anlamaya çalış derim.. saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

İYİ BİR CİHAZA BENZİYOR HENÜZ İNCELEMEYEDİK SADECE BU BİR FİKİR SAUND OLARAK BENCE ŞUANDA HİÇ BİRŞEY ANLAMAMIŞ OLSAMDA BENCE SAUND OR 700 DEN ÇOK DAHA İYİ OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM TABİ BU ALETTE NELER YAPILACAĞINA BAĞLI BENCE YİNE TÜRK MÜZİĞİ İÇİN İŞLENMESİ GEREKECEK BU RİTM SIKINTISI DA OLMAYACAK ÇÜNKÜ ALT MODELLERİN BUNA UYUMLU OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.64MB OLMASIDA ARTI BİRŞEY TABİKİ İNŞALLAH İLERİDE ALIPDA KULLANAN ARKADAŞLAR MENMUN KALIRLAr.

Hani OR700 çip çalışmaları esnasında modifikasyon keşke S900'e yapılsaydı derlerdi ya.

işte onun gibi bişi oldu şimdi. Geriye kalan sadece bu alete çıkacak bir türk işi seti oturup beklemek...

Arkadaşlar bu alet te modifiye görmeden fazla birşey ifade edemeyeceği kanısındayım lakin modifiye işlemi sonrası Or-700 PLUS'a fark atacağı kanısındayım. Malum teknoloji her zaman süprizlerle doludur. Bi üst model de bu güzelliklerin olmaması imkansız bekleyip görmek gerek. Herkese hayırlı ve uğurlu olsun Saygılarımla,

Arkadaşım vıdı vıdı derken adam bu org hakkında konusulmaya baslanmıs ve de konusulacak anlamında söylemiş, çünkü eskiden çıkan orglardada aynısı veya benzer şeyler olmuştur. Nasıl biriyle ve nasıl bir müzisyenle konustuğunu bilmeden ve onu tanımadan öyle hoş olmamış falan yorumlar yapmazsan iyi olur olayın özünü anlamaya çalış derim.. saygılar

eywallah kardeşim de Bırakta kendi açıklasın?o kişinin Nasl biri veya nasl müzisyen olduğunu bilmiyorum keşke tanışma imkanımız olsa.İkinci olarak sende benim nasl biri veya nasl bir müzisyen olduğumu bilmiyorsun.Yani nasl biri veya nasl bir müzisyen olrusa olsun ben ona karışmıyorumki sadece o şekilde bir terim kullanmasının hoş olmadığını dile getirdim müzisyenlikle ne alakası var anlamadım?

Daha org çıkmadan bazı kişiler X markalarla kıyaslama yaptığı için bende görüşümü sundum.

ben videodan pek hoşlanmadım youtubede diğer celtic ve latin a2000 demolarını videolarını seyrettim adamlar gayet temiz tertipli çekim yapmışlar canlı çalmışlar fakat batuh kılığı kıyafeti sakalı ile özensiz bir şekilde çıkmış bu konu beni üzdü açıkçası çekim kaliteside kötü olmuş yamaha firması bu videoyu nasıl yayınlamış şaşırdım açıkçası birde playback yapılmış ve müzik görüntü senkronizasyonu olmamış aynı şekilde daha öncede or700 videosunda esr taşkıran vardı oda kılıksız bir şekildeydi buna karşın diğerlerine bakıyorum hepsi adam gibi çekim yapmış

ben videodan pek hoşlanmadım youtubede diğer celtic ve latin a2000 demolarını videolarını seyrettim adamlar gayet temiz tertipli çekim yapmışlar canlı çalmışlar fakat batuh kılığı kıyafeti sakalı ile özensiz bir şekilde çıkmış bu konu beni üzdü açıkçası çekim kaliteside kötü olmuş yamaha firması bu videoyu nasıl yayınlamış şaşırdım açıkçası birde playback yapılmış ve müzik görüntü senkronizasyonu olmamış aynı şekilde daha öncede or700 videosunda esr taşkıran vardı oda kılıksız bir şekildeydi buna karşın diğerlerine bakıyorum hepsi adam gibi çekim yapmış

Bu video çekiminden önce başka bi video daha çekildi ama bu video denemeydi ve zaten alette deneme aşamasındaydı
Yaptık ve Dünya'nın bazı yerlerinde yapılan dinletilerde gösterildi (aslında ben gidip kendim tanıtım yapacaktım ama bi türlü nasip olmadı ve bu yüzden video çekimi yapıldı)

Yamaha çok özendi bezendi tabi ki bizde amaa gelin ki bir studyoya girip çekim yapamadık ve elimizdekilerle birşeyler yaptık..

Ben diğer video'da ise direk ev halimle yani üstüme bi gömlek geçirip hemen hallettik bizim arkadaşla.. Kendimizi sıkmadan özgürce ve doğal davrandık..

Yamaha bu duruma çok şaşırdı çünkü koskoca Yamaha, karşısında 22 yaşında bi adam ve kendine özenmemiş hatta üstüne güzel birşey bile giymemiş..

vee sonra vardıkları kanı ise şuydu :

'Özgürce davrandığın, giyiminden kuşamın ve doğal hareketlerinden dolayı seni ve görüntü alan arkadaşı gerçekten tebrik ederiz..'

Yamaha'nın tüm tanıtımlarına bir bakın - Hiç bir tanıtımında bu tarz görüntü kareleri ve sürekli hareket eden bir kamera göremezsiniz ! !.. ama biz Serdar Saygı ile Yamaha'nın bu tabusunu yıktık ve artık onlarda bu tip çalışmalar yapmaya başlayacak..

Bunları anlattım çünkü biliyordum böyle birşeyle karşılacağımı amaa ben mutluyum çünkü Serdar ile Yamaha'nın tabusunu yıkabildik ve tebriği aldık..

Teşekkürler !

Not : Yamaha, Türkiye'nin değil TÜRKLERİN farkına vardı !..

Bu arada bende canlı çaldım abi :)
ama elimizde iki kamera olmadığı için o kısımlar playback olmak zorunda kaldı ve bu yüzden bazı yerleri müziksel olarak iyi olmadı.. :D