• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR-A3000 Çıktı

• Konbuyu başlatan ayoub
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 50
  • Görülen : 20K
Cevap: Yamaha PSR-A3000 Çıktı

aynen harika bir alet korg pa900,refala kardeşim

arkadaslar süper bir alet ben fazla anlamam ama anlayan arkadaslarim var cok begendiler birazdaha ilahi setler felan olursa süper olur aranizda yamaha ilahi seti bilen yada olan var bu alete usb den ne koyarsan koy taniyor süper

normal yamaha set bulursan öpte alnına koy. ilahi seti zor bulursun .

hayırlısı olsun...yamaha üstadlarının ve yamaha kullanmıl olanların fikirlerini ve görüşlerini dikkate alalım...

ocak ayı diyorlardı bakalım ne zaman gelecek fiyatı ne olacak

arkadaşlar türkiyeye giriş yaptıve fiyatı şu an 5250 tl yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen

arkadaşlar türkiyeye giriş yaptıve fiyatı şu an 5250 tl yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen

Satışa başlandıysa hayırlı olsun, fiyat birazcık yüksek 5 bini geçmemeliydi. Yinede 512 mblık bir alet için iyi umarım emo ya ve NM sounda ayrıca para istemezler.

abi satıcı firma içinde yeteri kadar türk ses rtim var su an dedi 90 sesmi yoksa rtimmi dedi pek anlayamadım zamansız aradığımdan a2000 için yapılan emo usb yi sordum uyarlanması lazım dedi numarasını özelden atim ara istersen firmanın hm konunun uzmanı olarak bizede yardımcı olursun fikir verirsin abi.

Balıkesirdeki firma ise daha önce aramıştım. A3000 için ozaman setlerin ayrıyetten para ile satılacağını söylemişti. Ama başka bir firma ise numarasını yollarsan arar görüşürüm kardeşim.

doğru abi aynı yer ben sana daha öncede söylemiştim sen bi konuyu inceleme fırsatı bulup paylaşırsan sevinirim