• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Psr a300TR V2 (Türkçe Demo (Song))

haberci_arif

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.ceptelefonuparcasi.com
Enst.
Korg İS40
Yamaha Psr a300tr V2'nin "SONG" bölümünde bulunan 6'sı türkçe 29'u batı müziği ve 5'taneside Kendi kayıtlarımızı yapabileceğimiz User 1-2-3-4-5'ler olarak toplam 40 adet demo bulunuyor.Ben bunlardan türkçe olanları sizlerle paylşamak istedim.

(TR OYUN 1)

(TR OYUN 2)

(YÖRESEL)

(TR HALK)

(İSTİKLAL MARŞI)

(TR Synth)

Geri kalan batı müziklerinin tamamı hemen hemen bu tarz...

Buda TR OYUN 1 demosuna kendi yaptığım eşlik ;)

Yamaha Psr a300tr V2 ye verdikleri emeklerden dolayı Batuhan DÖVÜNCÜ ve Can BAŞAR üstadlara ve ayrıca emeği geçen herkese teşekkür ediyorum...

Saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Yamaha Psr a300TR V2 (Türkçe Demo (Song))

Hepsi birbirinden güzel tabi istiklal marşımız ayrı bi güzel olmuş paylaşım için teşekkürler.

Yamaha Psr a300tr V2'nin "SONG" bölümünde bulunan 6'sı türkçe 29'u batı müziği ve 5'taneside Kendi kayıtlarımızı yapabileceğimiz User 1-2-3-4-5'ler olarak toplam 40 adet demo bulunuyor.Ben bunlardan türkçe olanları sizlerle paylşamak istedim.

(TR OYUN 1)

(TR OYUN 2)

(YÖRESEL)

(TR HALK)

(İSTİKLAL MARŞI)

(TR Synth)

Geri kalan batı müziklerinin tamamı hemen hemen bu tarz...

Buda TR OYUN 1 demosuna kendi yaptığım eşlik ;)

Yamaha Psr a300tr V2 ye verdikleri emeklerden dolayı Batuhan DÖVÜNCÜ ve Can BAŞAR üstadlara ve ayrıca emeği geçen herkese teşekkür ediyorum...

Saygılar...

oyun1 demo'da 47. saniyeden itibaren giren enstruman a300tr v2'de yok
bence demo orgun özelliklerini gösterir nitelikte olmalıdır.
o org ile yapılabilecek şeyleri göstermelidir
47. saniyede çalan ses a300tr v2'de yok ki, demonstration'u olsun

geri kalanlar güzel, teşekkürler

o seslerin hepsi hem tr hemde v2 de mevcut bence bir daha bakın.bu demolar aldatmaca değil hepsi internal seslerle yapıldı.

frden slmlar arkadaslar emekleri gecen herkese tskrl gercek a300 v2 super ilerlemis bununla her tur programin icinden cikabilirsiniz

o seslerin hepsi hem tr hemde v2 de mevcut bence bir daha bakın.bu demolar aldatmaca değil hepsi internal seslerle yapıldı.

hocam aldatma gibi bir kastım olmadı.
birdaha baktım yine bulamadım
47. saniyeden sonra çalan enstruman hangisi üstad ?

O demoları yapan benim ve bu noktada en doğru bilgi verecekte olan benim..

Sesin tam ismini hatırlamıyorum ama Nay veya Kaval olabilir..
Orada sadece Resonance ve LPF Frekans effecti kullandığım için size başka bir sesmiş gibi geliyor yoksa o ses orgun içinde var.. ama benim müdahele ettiğim gibi edemezsin tabi bilgisayar destekli midi yazabiliyorsanız istediğiniz herşeyi çok farklı sesler bile elde edebilirsiniz..

O demoda onu yapmanın nedeni sadece o an içimden onu yapmak istediğim geldiği içindir.. Farklılık yaratmak gibi..

Saygılar

Orada sadece Resonance ve LPF Frekans effecti kullandığım için size başka bir sesmiş gibi geliyor yoksa o ses orgun içinde var.. ama benim müdahele ettiğim gibi edemezsin tabi bilgisayar destekli midi yazabiliyorsanız istediğiniz herşeyi çok farklı sesler bile elde edebilirsiniz..

O demoda onu yapmanın nedeni sadece o an içimden onu yapmak istediğim geldiği içindir.. Farklılık yaratmak gibi..

Saygılar

Peki üstad o bu yazdığın müzikler sanamı ait yoksa bilindik parçalardan kesintilermi kullandın?Çünkü ben daha önce duymadım hiç bir yerde özellikle TR OYUN 1...

Demolar Guzel Olmuş Emek Ve Emekçiye Saygılar

Saygılar

tamam işte şimdi oldu
sonuç olarak o ses A300tr v2'de standart olarak yok, efect kullanılarak elbette yüzlerce farklı ses yapılabilir
ben de fikir olarak demoların orgun içeriğini yansıtması gerektiğini düşündüğümü söyledim bu sadece fikirdir üretici sizlersiniz istediğiniz gibi yapacaksınız elbette. İsterseniz olmayan keman sesiyle yapın.
emeğiniz için teşekkürler