• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Psr a300TR V2 (Türkçe Demo (Song))

Cevap: Yamaha Psr a300TR V2 (Türkçe Demo (Song))

demolar orgun içeriğini yansıtıyor.effekt kendi effekti ses de kendi sesi.sadece canlı çalarken bu denli kullanılamaz ama şarkı oluştururken hizmetinizdedir.(midi File).
bütün şarkılar midi dosyasıdır.yakında bunları hepinize paylaşıma açacağım ve bilgisayarda da inceleyebilirsiniz nasıl yapıldıklarını.istiklal marşı da dahil.

Can hocam size birşey sorucam...

Bu anlatıcağım basslı rithmlerde oluyor genellikle...

Özellikle bu 95 numaralı "duble" isimli rithmin bassları çok güzel çok canlı fakat çalma esnasında akorla tuşun aynı anda basılması sonucu rithmde kısa süreli bir kasma bi ses kısıklı gibi bir sorun oluyor tabi buda rahatsız ediyor.Ama genelikle bazı tuş seslerinde oluyor.Mesela ben o rithmde kalleş dünyayı çalarken voice:clarinet (69) tuş sesine seçiyorum ve buna dual de verdiğim zaman bu sorun oluyor.Acaba sorun nedir ?

Saygılar...

32 polifoni olduğu için.bizim türk ritimleri bu sayıyı zorluyor ve bu ritimde eğer çift ses kullanılırsa belki perc. seslerinden bazılarını o an yutabilir.
bu normal.bol darbuka ve perc. istemenin sonuçları.

milletimiz oynak piyanistler ne yapsın :)

32 polifoni olduğu için.bizim türk ritimleri bu sayıyı zorluyor ve bu ritimde eğer çift ses kullanılırsa belki perc. seslerinden bazılarını o an yutabilir.
bu normal.bol darbuka ve perc. istemenin sonuçları.

Napalım artık madem bu sorun normal ozaman böle kabullenicez :)

Yamaha Psr a300tr V2'nin "SONG" bölümünde bulunan 6'sı türkçe 29'u batı müziği ve 5'taneside Kendi kayıtlarımızı yapabileceğimiz User 1-2-3-4-5'ler olarak toplam 40 adet demo bulunuyor.Ben bunlardan türkçe olanları sizlerle paylşamak istedim.

(TR OYUN 1)

(TR OYUN 2)

(YÖRESEL)

(TR HALK)

(İSTİKLAL MARŞI)

(TR Synth)

Geri kalan batı müziklerinin tamamı hemen hemen bu tarz...

Buda TR OYUN 1 demosuna kendi yaptığım eşlik ;)

Yamaha Psr a300tr V2 ye verdikleri emeklerden dolayı Batuhan DÖVÜNCÜ ve Can BAŞAR üstadlara ve ayrıca emeği geçen herkese teşekkür ediyorum...

Saygılar...

Arkadaşlar 2. el a300tr org aldım. sahibi v2 olduğunu söyledi. Ama sizin dediklerinizden demoda istiklal marşı yok. Türkçe ritim sayısı 50 civarında 80 tane değil. Yunan ritimleri silinmemiş. Bundan nasıl emin olabilirim. saygılarımla..

Eğer yunan ritimleri duruyorsa alet v1 yani a300 tr dir .v2 de türk sesleri fazla ve istiklal marşı demosu var

Ses yazmışım özür dierim türkçe ritim sayısı daha fazla 83 adet civarında bildiğim kadar