• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR Or 7oo v2 Satılık

• Konbuyu başlatan obsessed
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 106
  • Görülen : 18K

obsessed

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa 8oo & Korg is40
Arkadaşlar uzun yıllar Korg kullanıcısı olarak ilkkez Yamaha'ya yöneldim ve 6 ay geçti ancak beni hiç bir şekilde ne yaptıysam hangi ritmi editleyip korg'a benzettiysemde bende o sesleri o drumkitlerin seslerini vermedi.Ruemli müziklerinde kullandıgım için ve korg'un seslerini o sert ve bir o kadar dolgunluk veren ritimlerine alıştıgım için yeniden Korg'a dönüş yapıyorum.Aslında şu anda Pa 8oo'le takas düşünüyorum.Ancak olmazsa eğer temiz bir aletde bulursam takas olmadanda bir başka arkadaşa veririm.Ben ir çok ritim yazdım veya editledim.Bunlar daha çok rumeli ritimlerinde ancak diger ritimlerinde şu ana kadar çıkmış tüm ritimlerin dosyasıda mevcutdur.Alacak arkadaşa bunu temin edeceğim.

Fiyat : 2.ooo TL'dir.Son fiyatdır.Garantisi devam ediyor.Tel : 0 532 224 61 29Teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Yamaha PSR Or 7oo v2 Satılık

Günceldir...

Arkadaşlar uzun yıllar Korg kullanıcısı olarak ilkkez Yamaha'ya yöneldim ve 6 ay geçti ancak beni hiç bir şekilde ne yaptıysam hangi ritmi editleyip korg'a benzettiysemde bende o sesleri o drumkitlerin seslerini vermedi.Ruemli müziklerinde kullandıgım için ve korg'un seslerini o sert ve bir o kadar dolgunluk veren ritimlerine alıştıgım için yeniden Korg'a dönüş yapıyorum.Aslında şu anda Pa 8oo'le takas düşünüyorum.Ancak olmazsa eğer temiz bir aletde bulursam takas olmadanda bir başka arkadaşa veririm.Ben ir çok ritim yazdım veya editledim.Bunlar daha çok rumeli ritimlerinde ancak diger ritimlerinde şu ana kadar çıkmış tüm ritimlerin dosyasıda mevcutdur.Alacak arkadaşa bunu temin edeceğim.

Fiyat : 2.ooo TL'dir.Son fiyatdır.

Teşekkür ederim.

Ben senin gibi aynı sorunu yaşadım.Çabalayıp durdum olmadı,uzun bir alışkanlık dönemi gerektirdi.İşlerim aksayınca satmak zorunda kaldım.Ama yamahacılar için mükemmel bir orgdur.Alacak arkadaşa hayırlı olsun.

Ben senin gibi aynı sorunu yaşadım.Çabalayıp durdum olmadı,uzun bir alışkanlık dönemi gerektirdi.İşlerim aksayınca satmak zorunda kaldım.Ama yamahacılar için mükemmel bir orgdur.Alacak arkadaşa hayırlı olsun.

Kesinikle yamaha kullananlar için harika bir alet yada alışanlar için diyelim.İnanın şu anda bile yazışırken ritimleri editleyip yeni yeni versiyonlar yapıyorum.

Güncel..........

günceldir....

fiyat çok uygun.valla peşin para olsa hemen alırdım.
alana hayırlı olsun şimdiden.

Günceldir...

Güncel .........

Güncel........