• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR Or 7oo v2 Satılık

• Konbuyu başlatan obsessed
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 106
  • Görülen : 18K
Cevap: Yamaha PSR Or 7oo v2 Satılık

hocam hasan beyin cihazında bir sorun olduğu için değil kendisi v2 den önce yıllarca korg kullanmış.kulağı korg un sert ritimleri ve dolgun seslerinden vazgeçemediği için takas düşünüyor.normalde v2 nin satış piyasası o değil ama şu anki sezon şaartlarından dolayı o rakamı bile göze aldı.çünkü bende hasan bey ile aynı kaderi paylaşıorum bende satlık veya pa800 takaslı ilan verdim.ama 800 ü alayım en geç iki ay sonra tekrar temiz bir v2 alacağım inşaallah.çünkü yamaha kendisine bağlıo insanı:)

Açıkcası dediginiz gibi yamaha da sorun yok tek sorun saund bana yumuşak geliyor pymmemo adlı arkadaşım doğru söylemiş ve destekleri için telekkür ederim.Şuda var eğer bende pa 8oo'ü alayım eminim ileride bende or 7oo v2 almak için çaba gösteririm.

Günceldir....

hocam mrb. bende or 700 v2 düşünüyorum ancak sizin ilanınızı inceledim ,kafamı kurcalayan bu fiyata bu cihazın şimdiye kadar satılmış olması lazımdı hatta müzik mağzaları bile alır diye düşünüyorum acaba cihazda bi sorun mu var ki hala satamadınız? saygılar...

Hayır şu anda benden 18oo TL civarı alan esnaf arkadaşlar var ancak onlarında elden verecekleri fiyat 2ooo-21oo civarı bende elden satmak istedim.En sonda 19oo TL düşünüyorum.

Teşekkür ederim.

mrb. geçen gün sizinle telefonla konuşmuştum . şu an müsaitseniz arayım konuşalım...

Değerlendirecegim en kısa zamanda dönüş olacak.

Teşekkür ederim.

hocam tekrar hayırlı satışlarınız olsun

Teşekkür ederim.