• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR S650 aldım

• Konbuyu başlatan engin86
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 41
  • Görülen : 10K
Cevap: Yamaha PSR S650 aldım

Dün sipariş verdiğim Yamaha PSR- S650 bugün elime ulaştı. Alet için ilk izlenimlerim olumlu. Çok karışık bir menüsü yok. Gayet pratik bence. Evde kullanacağım için ritim ve sesleri beni tatmin etti. Tabi bu seslere efekt verilince daha da canlı oluyor. Aletin gitar tonları müthiş. Ritimleri de gayet doyurucu. Çok fazla para bağlamak istemiyorsanız ve benim gibi hobi amaçlı kullanacaksanız için iyi seçim olacak. Müsait oldukça ritim ve ses demoları hazırlayacağım. Aletin tanıtıma ihtiyacı var.

türk ritimleri ve koma vamı bu yamaha s 650 de kardeş

Arkadaşlar... S650 de koma sıkıntısı kesinlikle yok. İstediğiniz notaya koma verip hazır tuşlara atayabiliyorsunuz. Transpozede koma falan da kaymıyor. Hobi amaçlı süper aler f/p olarak. Yeter ev için ne olacak sanki...

Evde kullanım için gerçekten çok ideal bir alet. Fiyatına göre performansı çok güzel. Sesler ve ritimler oldukça canlı. Hem de sıfır olarak çok uygun bir fiyatı var. Ben de uzun zamandır almayı planlıyordum. En sonunda aldım.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Üç hafta önce bende S650 aldım.
Cihaz fazla bilinmiyor. Siz kaça aldınız bilmiyorum ama ben 1270 TL aldım, helal olsun diyorum.

Teşekkür ederim. Ben nakit olarak 1250 TL'ye aldım. Cihaz fazla bilinmiyor. Ancak üzerine biraz düşülse süper olacak. Ses ve ritimler gerçekten doyurucu. Hem batı, hem Türk ritimlerin olması, USB'den ritim okuması ayrı güzel.

İlerleyen zamanlarda 16 mb'lık Expansion Pack alanına daha çeşitli Türk sample sesleri yapılırsa bu alet çok daha iyi bir konuma gelir. Ritimler de USB'den okutulabildiği için sorun olmaz. Benim fikrimce 16 mb'lık alan Sample Sesler ile değerlendirilmeli.

arkadaşım bende aynen senin gibi bu klavyede karar kıldım ve bende senin gibi bugun do-re müzikten sipariş verdim cuma günü benimkide geliyo inşallah iyi yapmışızdır ben daha yeni başlıyorum yani henüz çalmayı bilmiyorum umarım becerebilirim sanada hayırlı olsun

arkadaşım bende aynen senin gibi bu klavyede karar kıldım ve bende senin gibi bugun do-re müzikten sipariş verdim cuma günü benimkide geliyo inşallah iyi yapmışızdır ben daha yeni başlıyorum yani henüz çalmayı bilmiyorum umarım becerebilirim sanada hayırlı olsun

Teşekkür ederim arkadaşım. Fiyatına göre gerçekten güzel bir cihaz. Ben de başka modeller arasında çok gittim geldim. En son bu alette karar kıldım. Pişman değilim. Yeni başlayacaksan senin için iyi bir seçim. Hemen sıkılmazsın. Sesler ve ritimler gayet güzel. Zamanla daha da iyi bir noktaya gelebilir.