• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR S650 aldım

• Konbuyu başlatan engin86
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 41
  • Görülen : 10K
Cevap: Yamaha PSR S650 aldım

yazılım versiyonu nerden bakılıyor acaba?

alette koma kayması yok yeni çıkan versiyonlarda bu sorun helledilmiş istediğiniz tuşa koma verebilirsiniz ...

Arkadaşlar Alet A1000 ve A2000 ritimlerini okuyor bende 1 aydan fazladır kullanıyorum türk paketini yükledim artı olarak usb den ritim okutuyorum 8x8 toplamda 64 registry hafızası var function tuşuna basılı tutarsanız direk olarak koma menüsü geliyor midi dosyalarınıda song tuşuna basarak okutabiliyorsunuz bunun dışında akustik bağlama elektro bağlama zurna mey ney kanun ud yaylılar gibi birçok türk enstrumanı var adaptörlü olması eksilerinden biri ve sample hafızası kapalı yani yamaha bir set yaparsa ordan enstruman yüklenebiliyor fakat biz istediğimiz gibi reg ses falan atamıyoruz ama benim gibi evde amatörce kullanan biri için fiyatı ve kullanımı açısından ideal bir alet.

alette koma kayması yok yeni çıkan versiyonlarda bu sorun helledilmiş istediğiniz tuşa koma verebilirsiniz ...

bende 2 gün önce aldım acaba yeni yazılım yüklümü hocam nerden kontrol edebiliriz koma olayını ?

bende 2 gün önce aldım acaba yeni yazılım yüklümü hocam nerden kontrol edebiliriz koma olayını ?

kardeşim yeni aldıysan seninkinde de koma kayması olacağını sanmıyorum zaten son versiyondur ama sen menüye girip arabic 2 ye koma ver sonra transpoze yap komalar kaymaz ise sorun yoktur ama kayacağını sanmıyorum ...

Arkadaşlar Alet A1000 ve A2000 ritimlerini okuyor bende 1 aydan fazladır kullanıyorum türk paketini yükledim artı olarak usb den ritim okutuyorum 8x8 toplamda 64 registry hafızası var function tuşuna basılı tutarsanız direk olarak koma menüsü geliyor midi dosyalarınıda song tuşuna basarak okutabiliyorsunuz bunun dışında akustik bağlama elektro bağlama zurna mey ney kanun ud yaylılar gibi birçok türk enstrumanı var adaptörlü olması eksilerinden biri ve sample hafızası kapalı yani yamaha bir set yaparsa ordan enstruman yüklenebiliyor fakat biz istediğimiz gibi reg ses falan atamıyoruz ama benim gibi evde amatörce kullanan biri için fiyatı ve kullanımı açısından ideal bir alet.

kardeşim tamam ev kullanıcıları için ideal alet ama güzel bir şekilde ritim sesleri ayarladıktan sonra her türlü program çıkartılır bu alet ile ...

Alet fiyatına göre çok ideal. Ev kullanıcıları için çok uygun. Çalmasını bildikten sonra ve alete hakim olunursa çok rahat program yapılır. Sesler ve ritimler dolgun. Çalışma yapıldıkça daha da şekillenecek. Almayı düşünenlere tavsiye ederim. Alet son kullanıcıya kapalı bir yapıda olsa da zamanla bu cihaz için yapılacak setlerin ve ritimlerin artacağına inanıyorum. İlgi istiyor.

kardeşim güle güle kullan yamaha dünyasına hosgeldin :D

arkadaşlar bu konunun üzerinden oldukça zaman geçmiş ama belki hala burada olan vardır.

ben de klavyeye başlamak istiyorum. bütçemi çok zorlamayacak ama 2-3 ay sonra da atmak istemeyeceğim bir model bakıyorum. Yamaha PSR S650 ve Casio AT-3 arasında kaldım.

Hangisini önerirsiniz? Yamaha'nın Türk sesleri nasıl? Benim için kanun, ud, tambur, klarnet, saz gibi Türk enstrümanlarını güzel ve doğal sesli olarak vermesi önemli.

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

bi de şu var yamaha'nın fiyatı casio'nun iki katı