• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Psr9000 Zurna Sesi Dinle

• Konbuyu başlatan hkmuzik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 69
  • Görülen : 21K
tüm videoları izledim ve çok beğendim. tebrik ederim hakan kardeim, alet işlendiği zaman ne kadar farklı oluyor bu videolardada görmüş olduk. umarım kısa zamanda satarsın.

peki bu aleti satınca almayı planladığın alet nedir?

tebriklerin için teşekkürler twona istesem daha iyisini yapardım ama işlerim olduğum için aceleci davrandım:) başka alet almaya gelince, yamaha dan vazgeçmem ben tyroa düşünüyorum kendine iyi bak arkadaşım..

hakan kardeşim adapazarından levent hatırlarsan yanıma gelmiştin aleti on numara yapmışsın benide geçtin helal olsun sana saygılar kardeşim

ayrıca bence or 700 gibi aletlere 2500 tl verecenize bu aleti alın manyak alet hem or 700 den çok üstün bir alet bence or 700 düğün çalan arkadaşların terciği..profosyonel müzik yapanlar için harika alet psr 9000

seni unuturmuyum leventcim.. nasılsın kardeşim valla uzak olmasak görüşücezde uzak bee kardeşim:) beğendiğine sevindim leventçim teşekkür ederim desteğin için.

sevgili HK gerçekten 9000 için bulunmaz bir set hazırlamışsın tüm 9000 cilere hayırlı olsun devamını bekliyoruz....

evettt psr9000.piyasa encormeni olarak bu aleti 2 yıldır inceliyorum.1000tl,2500 ve son olarakda bir arkadaş 1400 e satmaya çalıştı.ama takip ettiğim kadarı ile satamadılar.ben aleti ağır biliyordum ama 26 kilo olduğunu yeni öğrendim,şok oldum.14,5 kiloluk pa60 ı kart taktırmak için servisine götürürken çektiğim sıkıntıyı bu org olsa herhalde 2 tane pa60 taşıyor olacaktım.düşüncesi bile korkunç.taksi ile biryere kadar taşınabilir.2. si aletin üzerinde çalışma yok denecek kadar az.olanda gördüğünüz gibi paylaşmıyor.şu ara bu aleti alan benim görüşüm son sahibi olur.millet artık gw8 gibi 6,5 kiloluk aletlere yöneliyor.keza alet arıza yapsa parça lazım olsa parçalarını bulamazsın.bugün roland,yamaha(eski böyle modeller hariç)korgun parçaları neredeyse bakkallarda bile bulunur halde.bir arkadaşta vardı ve aleti uzun süre çözmeye çalışıyordu.neyaptı bilmiyorum.yani tavsiyem org alacak arkadaşlar bir zurna sesine tav olup sonradan pişman olmasınlar.piyasası olan alet almayı tavsiye ederim.bir g-600 ilaı verdim,3 günde 7-8 teklif geldi.gelmeye de devam ediyor.ha arkadaş böyle bir aletin dilinden anlarım,satmaya da niyetim yok diyorsanız o zaman rahatlıkla alınabilir amma bence dtl servisine götürüp cihazın iç ve dış expertiz raporunu alın ondan sonra mesele kalmazzz.bu yazdıklarımdan kimse alınmasın elimden geldiğince ben gerekli uyarıları yapıyorum,karar alıcıya düşer.2 sene içersinde 7 orgu alıp sattım.yaşadığım olayların ışığında bu bilgileri verdim.karar size kalmış..saygılar.............