• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha s650 atesh - set buyrun ucretli degildir!

Cevap: yamaha s650 atesh - set buyrun ucretli degildir!

ya hakikatten bu millete yaranilmaz, okadar isin arasinda alete
i bir pa600 den daha kuvvetli sounda kavusturma cabasindayim kendi canli kayitlarimi pqrayla satilan setlerimden topladigim soundlarimi toparlayip yeni kayitlar vs yapip edit falan filan ritmler yazmalar falan filan cabaliyoruz.arkasimiz bunlara yorum yapip bir katkida bulunacagina baska arkadaslara verdigimiz tavsiyelere yorum yapiyo ya arkadasim seninde bir tavsiyen varsa verirsin!!!
formun amaci paylasim ve tavsiye fikir vs dir .
foruma niye girer bir insan bilgi paylasimi icin bence.
vallahi su an sogudum yaptigimdan!

Güzel kardeşim, dikkat ettiysen hep rica minnet konuşmuşumdur. Bu saatten sonra kimseyi kırmak yerine seni araç görüp kırdığım insanı onore etmekti tek derdim ve üstüne alınmaman içinde üstüne basa basa söyledim. Senle alakası yok. Sırf dediğim kişiye bir jest olsun diye idi. Bu arada seni de kırdıysam affola. Kişileri kırarak buradan aforoz olduğunu senden çok daha iyi bilip, deneyimli olduğumdan senide barışa çağırıyorum. Şiddet hiddeti, sevgi saygınlığımızı koruduğunu bu yaşta anladım. Geç te olsa. Bırakalım tartışmayı, savaşma seviş.:)

Arakadasim sen neye gore gene yorum yaptin ben bu sitede kimseyle hic bir tartismam olmadi aforiz edilme sebebim yanlis konu acmaydi!hala neye gore konustugundan haberim bile yok tekrarliyorum yankis sekilde konu actigim icin beni uyardi arkadaslar sagolsun yurt disinda yasadigim icin biraz zorlaniyorum turkcemde . Ama baskasina jest yapiyosun diye burda beni sanki tartismalar yuzunden englenmis gibi gostermen yanlis mesajini duzeltirsen memnun olurum.

Bir tek harf nelere mevzu oluyor. Kardeşim açıklayayım. ''Kişileri kırarak buradan aforoz olduğunu senden çok daha iyi bilip'' lafında, olduğu(n)u değil, olduğu(m)u söylemek istemiştim. VALLAHİ VE BİLLAHİ. şimdi anladınızmı ne tuhaf sonuçlarla düşünüldüğümü?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Eksik olma sayende yine yapacağını yaptı diyecekler. Ben bundan dolayı çok huzursuzum bilesin. Sağ olasın.

ya arkadasim niyetin o degilse bu tartisma bitsin.

sende sagol ve gelismeleri takip et iyi geceler kardes

ya arkadasim niyetin o degilse bu tartisma bitsin.

sende sagol ve gelismeleri takip et iyi geceler kardes

Bu saaten sonra bende farkındayım. Sende farkında ol zararlı çıkmazsın. Aslında çok çok yaşlı bir ağabeyinim. Ben atışma derdinde değilim. Bundan sonra gönüller bir olsun yeter derdindeyim. Sen sen ol atışmalara girme. Benimkisi çok mazlumdu. Hoşça kal.:confused:

s650 elektronik muzik demomuz setin icinde olmayacaktir ayri bir elektro set yapmayi planliyoruz ama bakalim once su truk seti bitirmeli.
demomuz 3-4 ayliktir ozaman bu klavye bende yoktu bir arkadasla soundlarini yapmistik! arkadasin adini vereyimmi hakki var - sadet terkin kendisi chicagoda bu isi yapmaktadir saygilar

bir konu acılıyor hemen tartışma oluyor :) insanız abi biraz daha sevecen olalım.anladıgım kadarıyla iyi niyet var ne bileyim fazla takılmamak lazım o onu bu bunu alsın. ateş kardeşim gerçekten eline sağlık güzel olmuş iyi klavye diye bir sey yoktur iyi müzisyen vardır ıslıkla goturur işi :) bizde biliyoruz nice klavyeler var ama adam jwin jhen jhun pıranha gibi çaldıktan sonra laleler laleler :)

Hocam siz Ünsal abiye (müzikçi1975 yada namı değer icnemic) fazla takılmayın. Kendisi defalarca banlanmış, yaşını başını almış bir üyemiz, abimizdir. Onun tarzı bu, kimse değiştiremedi, kendisi bile. Aslında genelde doğrudur söyledikleri fakat yerini zamanını tutturamaz pek. Sizi kırmak istemediğine eminim. (Bana bu söylediklerimden sonra ne yazar bilinmez)

Yamaha S650 yi iki defa aldım ve sattım. Birincisi hataydı. İkincisi araba aldığım için nakite sıkıştım ve mecbur kaldım. Ketron xd9 ve sx3000 de kullandığım klavyeler arasında. Neredeyse bütün cihazları tanıyorum. Eğer klavye alacağım zaman bütçem 2000 - 2500 tl civarını geçemezse sample alanından dolayı öncelikle s650 veya ketron alırım tereddütsüz.

Çalışmalarınızdan kesinlikle soğumamanızı dilerim. Çünkü çok faydalı çalışmalar olacağı belli şimdiden. Tekrar teşekkürler, saygılar.