• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha s650 atesh - set buyrun ucretli degildir!

Cevap: yamaha s650 atesh - set buyrun ucretli degildir!

cok tessekkur ederim arkadaslar set tam hiziyla devam ediyo tanitim videosuna hazirlaniyoruz.

arkadaslar iki kere konu actim ikisindede kapattilar yeni uyelik lama zorunda kaldim bastan seti ucretli dusunmustum simdilik setin calismalari devam ediyo hak verirsinizki sazlari kayit ve ditlemeler ve bypass edip kontrol etmeler kolay is degil siki bir set olacak sizi ufak bir yayli demosu paylasiyorum orgun orjinal ritimiyle caldimki demesinler audiodur falan filan isteyen bu ritmi orgda bula bilir ekranda yazicak zaten

setin icerigi az ve oz olacak her sey canli olsun cabasindayim eger dr.salim beyle batuh bey yapsaydim bu ise kalkismayacaktim yurt disinda bir cok usb satislarim devam ederken herkezin s650 ile kivranmasindan rahatsiz oldum ve dinlemeye karar verdim ve cok begendim ve ise basladim isin ozu budur buyrun insallah cok yakin zamanda set bitecek ve yeni konu acip bunu paylasacagim tskurler hepinize!

çalışmalarında başarılar...

Hocam siz Ünsal abiye (müzikçi1975 yada namı değer icnemic) fazla takılmayın. Kendisi defalarca banlanmış, yaşını başını almış bir üyemiz, abimizdir. Onun tarzı bu, kimse değiştiremedi, kendisi bile. Aslında genelde doğrudur söyledikleri fakat yerini zamanını tutturamaz pek. Sizi kırmak istemediğine eminim. (Bana bu söylediklerimden sonra ne yazar bilinmez)

Yamaha S650 yi iki defa aldım ve sattım. Birincisi hataydı. İkincisi araba aldığım için nakite sıkıştım ve mecbur kaldım. Ketron xd9 ve sx3000 de kullandığım klavyeler arasında. Neredeyse bütün cihazları tanıyorum. Eğer klavye alacağım zaman bütçem 2000 - 2500 tl civarını geçemezse sample alanından dolayı öncelikle s650 veya ketron alırım tereddütsüz.

Çalışmalarınızdan kesinlikle soğumamanızı dilerim. Çünkü çok faydalı çalışmalar olacağı belli şimdiden. Tekrar teşekkürler, saygılar.
Ömer Volkan ............ (soy adı bende kalsın) ; Söylediklerine yerden göğe hak veriyor ve katılıyorum. Bende sana tek bir şeyi öğretemedim. Adım Ünsal değil, ÜNAL be kardeşim.:) Hani derler ya 9 köyden sonra 10. köy. Dürüst olmam gerekirse banlanmadığım site kalmadı. İnterpol çapında kırmızı bültenle aranmakta olup sabıkalıyım.:D:D:D (Tabiiki şaka, mesleğimin ne olduğunu bilirsin) Dilimi eşek arısı soksun, Sivri kalemimde hiç yontulmayıp kör kalır inşallah. Bu yaşlı hınzırın. Şimdi gelelim sana, senin kalbini çok iyi bilmekteyim. Asil ve yardımsever bir ruha sahipsin. Bu da senin erdemindendir. İşte senin korktuğun !!! cevapta bu olsa gerek. :) NOT: atesh barak sound kardeşim, her ne kadar senin konu başlığında olan sayfanı işgal ettiğimden birkez daha özrüne sığınmaktayım. Sevgilerimle...............

Bir de haddim olmadan diyeceğim bana göre alette ses çok önemli. Ne kadar doğala yatkınsa odur. Para kazananlara lafım yok. Neticede millete hitap etmek zorunda. Şusuyla, busuyla. Teferruat ve macera. Yok efendim tutulan ve satarken zarar etmeyeceğiniz alet bu derler. Buna da kabul. Bu onların anlayışı ve seçimi. Ortalık karmakarışık. Demem o ki, siz siz olun bilincinizle hareket edin. Yani, kişi vardır hatta müzisyen bile değil, tek derdi para kazanmak. İşte onlar bu işi ruhen değil ticari olarak düşünmekte. Gelelim benim kafadarlara; (her ne kadar müzisyen olarak kendimi kabul etmesemde) şayet bu işi demeyeyim sanaatı icra etmek ve kendi gönlünüze hitap etmek niyetindeyseniz, teferruattan ziyade natürel seslere sahip cihazlara arka çıkınız. Bana görede 1. KETRON, 2. de ROLAND' dır. Bu benim naçizane ve şahsi görüşümdür. Her fikrede saygım sonsuzdur............:p

linkler sıkıntılı izleyemiyorum :)