• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha s650 istek..

umitpa1x

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900 yamaha s970
merhaba arkadaşlar s650 kullanan arkadaşlar bende bu aleti yaklaşik 2aydır kullanıyorum ev icin aldım.. şimdi benim sıkıntım aletin üstünde doğru düzgün bir elektro sesi hani şu bizim piyasadaki elektro sesi yok ne ettimse olmadı.. oriantal sette bu ses eksik sadece bu sesi ekleme şansları yokmudur kullanan arkadaşlar ve alacakolan arkadaşlar bu sesi isterse sanırım pakete eklerler veya üstündeki elektro sesini silip istediğimiz elektro sesini eklerlerler diye duşunuyorum do-re ye mail attim ama tüm s650 kullanıcılarındanda ricam herkes mail atsın şu sesi eklesinler aletin üstüne diğer sesler bir nebze olsun idare eder seviyede fakat elektro gercekten cok kotu diye duşunuyorum.... mevcut pakete bu sesi eklerseler daha iyi olur kanısındayım ben...

Cevap: yamaha s650 istek..

Aynen destekliyorum... Ümit arkadaşım bi ricam olacak... Türkçe slov parçalar için kullandığınız 8beat ritim hangisi ? Ballad grubundaki 8beatleri pek beğenmedim çünkü...

a1000 icin yazılmiş rtm leri okuyor onların icinden bak istersen... ben cok fazla batı rtm lerine bakmadım ama emonun vahdesi super zaten en güzel rtm bana gore vehde s650 paketinde ama hafif derinliklerini falan acmak gerek....

Aynı şekilde maalesef Klarnet sesleri de yetersiz, hele expansion pakette gelen trklarnet
hiç olmamış .

ayrıca a1000çip ritmleri var - onlardaki tüm ritmleri s650 de normal okutabiliyorsun ( a1000 çip ritmleri yüksek volumlu değil - malum a1000 ve bazı a2000 ritmlerinin ses seviyesi çok yüksek ) türkçe 8 beatler gayet uyumulu....

benimde en sevdiğim ritimler vahde, rumba, duble ve sebareler.... en çok bunları kullanıyorum.... Ama bazı slovlarda (örn. benim için üzülme vs..) batı tarzı 8beatler daha uygun gibi... bu arada A1000 ritimlerinden seçiyorum fakat hoşuma giden pek olmdı 8beat tarzında ... sizin beğendiklerinizden gönderebilirseniz sevinirim...

Yakında Salim'le beraber yapacağımız set çıkacak..

Sanırım o zaman isteklerinize cevap verecek bir set yapmış oluruz

evet bütün sesler güzelde paketteki elektro sesi hiç olmamış ...

paket güzel yani fiyatına gore alet iyi sayılır fakat elektro sesi hic olmamiş... eyyy do-re mızık duy sesimizi tıkarsan kulaklarını bu sesimize sonra sonra alırsın eline s650 nuuu pek kafiyeli olmadı amma olsun....

Yakında Salim'le beraber yapacağımız set çıkacak..

Sanırım o zaman isteklerinize cevap verecek bir set yapmış oluruz

teşekkur ederim calişmalarından haberim var batuh usta... ama 590 euroya aldığım alete 100 euro paket icin ben veremem sizin emeğiniz var bişi diyemem ama ben aleti zaten ev icin almişim para kazamıyom ben mevcut pakete bir güncelleme yapılmasını ve sadece elektro sesinin değiştirilmesini istiyordum yapılmayacağını biliyoruum bu isteklerimin belki yamaha yetkilileri veya siz yamaha calışanları artık eksik yonlerini gorurler diye duşundum... bu paket tanıtımını siz yapmiştiniz batuh bey yanılmıyorsam.....